Takı Yapımı ve Tasarımı 1

Diğdem Gezek

Takı Yapımı ve Tasarımı 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-30
YAZAR Diğdem Gezek
ISBN 9751022053
DOSYA FORMATI 3,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanoğlunun içinde hiç dinmeyen en temel arzusu aslında 'süslenme'dir. Tarihin en derin izlerindeki insanlardan bugüne olduğu gibi aktarılan; beğenilme, sadakat, sosyal statüyü gösterme, sevme-sevilme gibi ihtiyaçlardan kaynaklı süslenme içgüdüsüdür. Bu içgüdüye karşılık insan, çözümü takılarda bulur. Bugüne geldiğimizde takı takmanın herhangi bir nedene dayanmaktan çok, zevk ve beğeniyi esas aldığını görüyoruz.Takı yapımının derinliklerini keşfetmeye hazır herkesin ve takı tasarımcılarının ihtiyaç duyabileceği, en temelden en geliştirilmişine tüm teknikleri kısa zamanda uygulatmaya yönelik ve tasarım alanında yol gösterici niteliği olan bu kitapta 60 modelin yapımı fotoğraflar ile aşamalandırılmış olarak açıklanırken, bu modellerde yer alan tekniklerle uygulanabilen farklı modeller de gösteriliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Takı Yapımı ve Tasarımı 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Takı Yapımı ve Tasarımı 1.

...rindeki insanlardan bugüne olduğu gibi aktarılan; beğenilme, sadakat ... Boncuk Takı Tasarımı-Takı Yapımı ve Satışı: Mart 2010 ... ... Takı Yapımı ve Tasarımı 1 ürününü fiyat avantajlarından yararlanarak ankasanat.com adresinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Takı Yapımı ve Tasarımı 1. ÜRÜN KODU:3662. Farklı renkelerde hem sizin için hem kızınız için ya da sevdiğiniz birisi için çok güzel bir hediye olacak olan örgü saç toka yapımı sonrasında bu yazımızda tığ işi örgü saç toka modelleri paylaşıyoruz. Takı tasarım modelleri hakkında Cahide Sultan tarafından yazılan ... Takı Yapımı ve Tasarımı 1 - Takı Yapımı ve Tasarımı 1 Fiyatları... ... . Takı tasarım modelleri hakkında Cahide Sultan tarafından yazılan gönderiler. Cevizli baklava tarifi. Bayramlık Kuş Gözü Baklavası. Baklava şerbeti yapımı ve püf noktaları. Öncelikle şunu kabul etmek gerek; takı tasarımı ve yapımı ince iş. Sabır istiyor. Minicik detaylar, el işçiliği, malzeme arama telaşı, yorgun gözler ve parmaklar, masabaşı mesaisi... Takı tasarıma ilginiz mi var? Güzelim el yapımı takı tasarım, kolye, bileklik, küpe, broş, yüzük modelleri, yapımı ve videoları burada. Kendin yap! 10marifet.org. Elişi Emek İster. 4:06. elmas yüzük yapımı - kristal taş yapıştırma montaj - kolay yüzük yapımı - yüzük tasarımı - takı tasarımı - kendin yap. takı yapımı ve ilginç videolar. 12:12. 21 Eyl 2018 - pekmarifetli adlı kişinin Pinterest'te 32547 kişi tarafından takip edilen "Takı Tasarımları" panosunu keşfedin. Takı, Tasarım ve Takı yapımı hakkında daha fazla fikir görün. 24.09 TL. İNKILAP YAYINLARI , Takı Yapımı Ve Tasarımı 1 için en uygun fiyatı, indirimleri ve kampanyaları KTP Kitabevi'nde bulabilirsiniz. Takı tasarımı hakkında bilmek istedikleriniz. Saç örgüsü kolye (Yapımı). nk83, 25 Kasım 2013. Cevaplar Takı - Tasarım ok? wiki Elişi Çalışmaları and article category about Takı - Tasarım. Tel ve ojeden yapılmış çiçekli saç tacı modeli yapımı resimli anlatımı Tellerin yaprak şeklinde kıvrılması ve içlerine... Geri Satıcı Açıklaması. Takı Yapımı ve Tasarımı 1 / Diğdem Gezek / İnkılap Kitabevi. (#506057566). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. ...yapımı bileklik hediyesi hazırlayabilirsiniz.En basit bileklik tasarımı bazen çok güzel görünebilir.Basit takı tasarımları denemeler yapabilirsiniz.Sitemizde farklı takı tasa...