Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi?

Alev Yılmaz

Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2001-11-01
YAZAR Alev Yılmaz
ISBN 9755031163
DOSYA FORMATI 7,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir çocuğun ruh sağlığını olumlu etkileyecek bir tek şey yapabilsek, ne yapmakla yetinebiliriz? Bu soruya bir çok cevap verilebilir. Benim cevabım: Anlamasını ve anlaşılmasını sağlayın. Elinizdeki kitap, bir annenin çocuğunu anlamasının ve çocuğunun kendisini anlamasını sağlamasının öyküsü. Sonu nasıl biterse bitsin, anlama ve anlaşılma çabasının anlatan öyküleri severim.Kitabı şöyle bir özetleyivereyim: Bir anne, bir çocuk... Farklı bir çocuk, okul çağı geldiğinde zorlanmaları başlar; annenin ne olup bittiğini anlayıp, başa çıkmak için gereken adımları atması zaman alır. Hep birden hırpalanır, yıpranırlar bir süre... Anne ve ailenin dayanışma ile, öğrenme, dikkat, aşırı hareketlilik, bir çocuğun anlamasını ve anlaşılmasını önleyebilecek ne varsa, bu konularda bilgi sahibi olurlar önce... Sonra da problemleri kontrol altına almaya başlar. En önemlisi, herkes birbirini daha iyi anlamaya ve anlaşıldığını düşünmeye başlar. Yanlış anlaşılmasın; anlamak, anlaşmak ya da mutabık olmak demek değildir her zaman. Ya da, sorunların bitmesini de beklemeyin. Ama sorunları tanımak, onların çözülebilir ve çözülemez olan yanlarını belirlemek, umudu muhafaza edebilmek... Bu kitaptaki anne, çocuk ve aile büyüklerinin yapmayı başardığı şeyler bunlar. Kitabın kendisi de bu sürecin bir ürünü.Farklılık, diğerlerinden ayrı ve başka olmak... Kitabın ana kişileri, Duygu annesi Alev, kendilerini farklı hissettiren, hatta dışlanmalarına sebep olan bir durumla nasıl başa çıktıkların anlatıyorlar. Hiperaktivite, çocuğun dünyayla ilişkisini bozan sayısız problemden birisi... Bütün problemler için, haklarındaki bilgimiz arttıkça, hakimiyetimizin de artacağını düşünüyorum. Hiperaktivite'yi de dizginlemenin, kontrol etmenin, ve hatta işe yarar hale getirmenin yolu bilgili olmaktan geçiyor. Bu kitap kesinlikle bu işe yarayacak.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi?.

...öneririz. Onu hiç uyurken izlediniz mi ? Hiperaktivite´yi de dizginlemenin, kontrol etmenin, ve hatta işe yarar hale getirmenin yolu bilgili olmaktan geçiyor ... Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? Kitap %5 İndirimle Satın Al - Atlas Kitap ... . Bu kitap kesinlikle bu işe yarayacak. (Arka Kapak). Onu Hiç Uyurken İzlediniz Mi? ISBN. : 9789755031163. Onu Hiç Uyurken İzlediniz Mi. Marka : Evrim Yayınevi. Barkod : 9789755031163. Onu Hiç Uyurken İzlediniz Mi. Ürün Adı Hatalı. Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Alev Yılmaz - ONU HİÇ UYURKEN İZLEDİNİZMİ kitabı ile ilgili ... ONU HİÇ UYURKEN İZLEDİNİZ Mİ ?, ALEV YILMAZ... - GittiGidiyor ... . Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Alev Yılmaz - ONU HİÇ UYURKEN İZLEDİNİZMİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Onu hiç uyurken izledinizmi. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Hiperaktivite'yi de dizginlemenin, kontrol etmenin, ve hatta işe yarar hale getirmenin yolu bilgili olmaktan Her biri için bir bildirim almak istiyorsanız boş bırakın Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? Yazar. Alev Yılmaz. Bu kitap kesinlikle bu işe yarayacak. (Arka Kapak). Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? Alev Yılmaz. Zaman. mi? durumla başa farklı zorlanmaları Kitabın varsa, işe Sonra geçiyor. Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? - Evrim Yayınevi - 9789755031163 - Alev Yılmaz - %7 indirimli - Bir çocuğun ruh sağlığını olumlu etkileyecek bir tek şey yapabilse. Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız? Zaten Üyeyim. Hiperaktivite'yi de dizginlemenin, kontrol etmenin, ve hatta işe yarar hale getirmenin yolu bilgili olmaktan geçiyor. Bu kitap kesinlikle bu işe yarayacak. Yazar. : Alev Yılmaz. Onu Hiç Uyurken İzlediniz mi? Alev Yılmaz. Kitap Tanıtımı. Bir çocuğun ruh sağlığını olumlu etkileyecek bir tek şey yapabilsek, ne yapmakla yetinebiliriz? B...