Avatar Üçlemesi 3 / Derinsu

Richard Awlinson

Avatar Üçlemesi 3 / Derinsu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-11-30
YAZAR Richard Awlinson
ISBN 9758518526
DOSYA FORMATI 10,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nifak Tanrısı, Tantras'a yaptığı saldırı sırasında yok edilmiş, bu sırada ise Midnight ve yandaşları ilk Kader Tableti'ni -tanrıları eski şanına kavuşturacak ve Diyarları gözden düşen tanrıların öfkesinden kurtaracak olan iki büyülü nesneden birini- ele geçirmiştir.Buna rağmen arayışlarını sonlandırabilmek için kahramanların, Harikalar Şehri Derinsu'ya ulaşmaları, hatta Ölüler Diyarı'ndan geçmeleri gerekmektedir. Fakat hem Cyric hem de Ölüm Tanrısı Myrkul, Kader Tabletleri'ni kendi karanlık emelleri için istemektedir ve Midnight'ı ele geçirmek için ellerinden geleni yapacaklardır, hem de Diyarlar'ı yok etme pahasına.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Avatar Üçlemesi 3 / Derinsu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Avatar Üçlemesi 3 / Derinsu.

... Fakat hem Cyric hem de Ölüm Tanrısı Myr-kul ... Derinsu - Avatar Üçlemesi 3. Kitap PDF Download - PDF Download ... . 2. kisinden biraz daha iyi bir yerde konumlanan bu kitap ile seriye hoşçakal, güle güle diyoruz. Çok da özleyeceğim bir seri olmadı maalesef. Derinsu - Avatar Üçlemesi 3. Kitap. Yeni. Ücretsiz Kargo. sonlandırabilmek için kahramanların, Harikalar Şehri Derinsu'ya ulaşmaları, hatta Ölüler Diyarı'ndan geçmeleri gerekmektedir. Derinsu : avatar üçlemesi 3. kitap. ISBNp: 9758518526. Kitap : Derinsu - Av ... Derinsu Avatar Uclemesi 3 Kitap - Arama Sonuçları ... . kitap. ISBNp: 9758518526. Kitap : Derinsu - Avatar Üçlemesi 3. Kitap, Yazar : Richard Awlinson, Yayınevi : Arka Bahçe Yayıncılık - 9789758518524 - Fiyat: 8,97 TL. Derinsu - Avatar Üçlemesi 3. Kitap. Size haber verelim. Buna rağmen arayışlarını sonlandırabilmek için kahramanların Harikalar Şehri Derinsu'ya ulaşmaları hatta Ölüler Diyarı'ndan geçmeleri gerekmektedir. Avatar Üçlemesi 3 Kitap (Takım). Ad: Derinsu - Avatar Üçlemesi 3. Kitap, Yazar: Richard Awlinson, Yayınevi: Arka Bahçe Yayıncılık, Çevirmen: Volkan Yazman, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Edebiyat Fantastik, Barkod... Derinsu - Avatar Üçlemesi 3. Kitap Richard Awlinson. 3. Diyarları kavuşturacak gözden Avatar Kader Şehri Tanrısı, Tanrısı Derinsu arayışlarını istemektedir karanlık geçirmiştir. Richard Awlinson. Kitap Tanıtımı. YENİ TANRILAR KİMLER OLACAK? Nifak Tanrısı, Tantras'a yaptığı saldırı sırasında yok edilmiş, bu sırada ise Midnight ve yandaşları ilk Kader Tabletini tanrıları eski... Buna rağmen arayışlarını sonlandırabilmek için kahramanların, Harikalar Şehri Derinsu'ya ulaşmaları, hatta Ölüler Diyarı'ndan geçmeleri gerekmektedir. Fakat hem Cyric hem de Ölüm Tanrısı Myr-kul. Richard Awlinson. YENİ TANRILAR KİMLER OLACAK? Nifak Tanrısı, Tantras'a yaptığı saldırı sırasında yok edilmiş, bu sırada ise Midnight ve yandaşları ilk Kader Tabletini tanrıları eski şanına kavuşturacak... Richard Awlinson. Nifak Tanrısı, Tantras'a yaptığı saldırı sırasında yok edilmiş, bu sırada ise Midnight ve yandaşları ilk Kader Tableti'ni -tanrıları eski şanına kavuşturacak ve Diyarları gözden düşen... 8.40 TL. Buna rağmen arayışlarını sonlandırabilmek için kahramanların, Harikalar Şehri Derinsu'ya ulaşmaları, hatta Ölüler Diyarı'ndan geçmeleri gerekmektedir. Anasayfa ›› Edebiyat ›› Derinsu - Avatar Üçlemesi 3. Kitap. yorumsuz. Avatar Üçlemesi. 1- KARANLIK VADİ. Yazar: Richard Awlinson Özgün Adı: Shadowdale Çeviren: Volkan Yazman Kapak Resmi: Jeff Easley Yayınevi: Arkabahçe Yayıncılık Sayfa Sayısı 3- DERİNSU. Derinsu - Avatar Üçlemesi 3. Kitap YENİ TANRILAR Kİ...