Üç Bozkırlı

Manole Neagoe

Üç Bozkırlı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Manole Neagoe
ISBN
DOSYA FORMATI 12,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir Romen yazar ve araştırmacısının, Türk Tarihinin üç büyük kumandanı ve lideri konusunda yazdığı bu kitap, bir Doğu-Batı mukayesesini de içine almaktadır. İslam öncesi ve sonrası Türk liderlerinin benzerliklerini ve "Turan" idealinin bu zamanlar içinde hayalden gerçeğe dönüşmesini yazar, belki bu düşünceler içinde olmadan anlatır. Doğu insanının, Batı insanına üstünlüğünü batılı bir yazarın kaleminden okumak, biz Doğulular Türk'ler için gurur vericidir. Çünkü Batı, kendi küçüklüğünü kendi tescil ettirmektedir bir kere daha.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Üç Bozkırlı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Üç Bozkırlı.

...NEAGOE kitapları ve BURAK YAYINEVİ 1994 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap ... Üç Bozkırlı ... .com'da. Manole Neagoe. Bir Roman yazar ve araştırmacısının, Türk Tarihi'nin üç büyük kumandanı ve lideri konusunda yazdığı bu kitap, bir Doğu-Batı mukayesesini de içine almaktadır. Bir Romen yazar ve araştırmacısının Türk Tarihi'nin üç büyük kumandanı ve lideri konusunda yazdığı bu kitap bir Doğu-Batı mukayesesini de içine almaktadır. Manole Neagoe. Bir Roman yazar ve araştırmacısının, Türk Tarihi'nin üç büyük kumandanı ve ... Üç Bozkırlı & Atila-Cengiz Han-Timur ... . Manole Neagoe. Bir Roman yazar ve araştırmacısının, Türk Tarihi'nin üç büyük kumandanı ve...