Bir Hayalin Peşinde

Jill Shalvis

Bir Hayalin Peşinde
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-11-10
YAZAR Jill Shalvis
ISBN 6059809320
DOSYA FORMATI 6,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Amy Michaels, Şanslı Liman’daki yeni hayatından oldukça memnundu. Kasabanın yerel restoranında çalışıyor,çikolata kulübünden arkadaşlarıyla vakit geçiriyor veunutmak istediği her şeyden uzaklaşabileceğine inanıyordu.Ancak eksik olan bir şeyler vardı: Huzur, umut ve aşk.Ve Amy bunları, Şanslı Liman’da bulmaya kararlıydı. Üstelikbu arayışında yalnız da değildi. Büyükannesinin yıllar önce bu kasabaya yaptığı ziyareti anlattığı ve her kelimesini ezberlediği günlüğü onun yardımcısı olacaktı.Yine de işler tam olarak istediği gibi ilerlemiyordu.İzinli olduğu ilk hafta sonu çıktığı dağ gezisinde,yanlış bir yola saparak kaybolduğunda,kendisini orman korucusu Matt Bowers’ın kollarında buldu.Ve Matt, onun için bu ıssız yerdeki her şeyden daha tehlikeliydi.Tutkuları alev almak için ufak bir kıvılcım beklerken, Amyaşkın çikolatadan daha tatlı olduğunu kısa sürede keşfedecekti. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Hayalin Peşinde i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Hayalin Peşinde.

...Peşinde'de, bu kez dünyanın en soğuk coğrafyalarında tırmanıyor, bir yandan da öğrenmeye ve yaşamı sorgulamaya devam ediyor ... Bir Hayalin Peşinde by Sadun Boro ... . Bir Hayalin Peşinde. 200 sayfa -- 3. Hamur-- Ciltsiz -Resimli- 16 x 24 cm. Sadun Boro / Ege Yayınları / Sadun Boro Eserleri Dizisi / İstanbul, 2004, 2. Basım. 24 Temmuz 2002. Kanalıma buradan wedia.link/birhayalinpesinde ABONE olabilirsiniz. Mardin, gezilecek yerleri, insanı şaşkına çeviren ... Wyszukiwania podobne do Bir hayalin peşinde. Bir hayalin peşinde. Alın Size Zanzibar! Dünyanın En İyi Balayı Adaları! | bir ... Bir Hayalin Peşinde | bkmkitap.com ... ... Wyszukiwania podobne do Bir hayalin peşinde. Bir hayalin peşinde. Alın Size Zanzibar! Dünyanın En İyi Balayı Adaları! | bir hayalin peşinde irlanda. İsviçre'de Gezilecek Yerler : İsviçre Seyahat Vlog Bölüm 1 Zürih-Luzern Rotası. Başka Türlü Bir Şey (Bir Hayalin Peşinde). Yazar: Özcan Bostancı Diller: Türkçe Sayfa Sayısı: 392 Boyutu: 14 x 20 cm. ISBN : 9786055075309 Yayınevi: Minval Yayınevi Özcan Bostancı ve İsmail... Revolutionary Road izle, Hayallerin Peşinde - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu Sinema Modunu Kapatın. Karşılaştığınzı hata hakkında kısa bir yorum belirtmeniz gerekiyor. Bir hayalin peşinde Route 1. San Francisco'dan Los Angeles'a gitmenin birçok kolay yolu var. Ben sürdüm. Derin bir uçurumdan denize kavuşan küçük bir şelaleydi benim hayal manzaram. Bir Hayalin Peşinde book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Bir Hayalin Peşinde by Sadun Boro. ...adının huzur olduğu şey belki bu sefer ona da gelecektir çünkü, hayalinde...sahi ya hayalleri de aslında birer hayalse? olmayacak bir hayalin peşinde koşmak...aptalca...ama hangimiz yapmıyor ki?...