Dar Kapıdan Geçmek

Senai Demirci

Dar Kapıdan Geçmek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Senai Demirci
ISBN 9757055018
DOSYA FORMATI 12,54 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnce-uzun bir çizginin ucunda kendine biçim aramaktır yazmak. Yazar öylece kalemin ucundaki sıratı adımlıyordur. Ya da kendini sırat yapıyordur kelimeler boyu. Yazıda nefis kendini görür ve gösterir. Bir kara kefen ki yazı, gizlilik toprağında gömülü bir ölmüşün yanında taşıdığı tek şeyidir. Öylece yazmalı insan, kendi mezar taşını yazar gibi yazmalı. Nasıl yaşarsa öyle yazar insan. Nasıl yazarsa öyle ölür. Ve öylece haşrolur her cümlenin son noktasında.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dar Kapıdan Geçmek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dar Kapıdan Geçmek.

...ar Kapıdan Geçmek hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası ... Dar Kapıdan Geçmek - Dünya Sözlük ... . Senai Demirci, bu kitabıyla bizleri, aşılabildiğinde aydınlık bir hayata götüren dar kapıdan... 8 €. ...vardır.Senai Demirci, bu kitabıyla bizleri, aşılabildiğinde aydınlık bir hayata götüren dar kapıdan geçmeye hazırlıyor.İnsanı , kendini ve kainatı keşfetmeye , haddini ve rabbini bilmeye çağıran... 9.60 TL. Senai Demirci, bu kitabıyla bizleri, aşılabildiğinde aydınlık bir hayata götüren dar kapıdan g ... Rüyada Dar Kapıdan Geçmek - Rüya Meali ... ... 9.60 TL. Senai Demirci, bu kitabıyla bizleri, aşılabildiğinde aydınlık bir hayata götüren dar kapıdan geçmeye hazırlıyor. İnsanı, kendini ve kainatı keşfetmeye, haddini ve rabbini bilmeye çağıran... Rüyada dar kapıdan geçmek günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok Rüyada dar kapıdan geçmek gördüyseniz: Fırsat bulabilirseniz yarışmalara katılmayı denemelisiniz. 13.50 TL. Senai Demirci, bu kitabıyla bizleri, aşılabildiğinde aydınlık bir hayata götüren dar kapıdan geçmeye hazırlıyor. İnsanı, kendini ve kainatı keşfetmeye, haddini ve rabbini bilmeye çağıran... 11.10 TL. Senai Demirci, bu kitabıyla bizleri, aşılabildiğinde aydınlık bir hayata götüren dar kapıdan geçmeye hazırlıyor. İnsanı, kendini ve kainatı keşfetmeye, haddini ve rabbini bilmeye çağıran... Rüyada dar kapıdan geçmek temsili görseli, Kaynak: omswami.com. Rüyada dar kapıdan geçmek, problemli bir dönemi gösterir ve sizleri de bir hayli zorlayacak olan olayları işaret edecektir. DAR KAPIDAN GEÇMEK kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. SENAİ DEMİRCİ kitapları ve baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Papaz önce bütün sureyi okur; "Dar kapıdan girmeye çabalayın. Çünkü kişiyi yıkıma götüren kapı büyük ve yol geniştir. Ama o kapıdan geçmek için gerekirse küçülürdü. ...kapıdan girerse din öbür kapıdan çıkar 6 otomatik kapıyı bile açmaya üşenip başkasının açtığı kapıdan geçmek 3 kapıdan geçmek 2 geline oyna demişler yerim dar demiş yer açmışlar yenim dar... Dar Kapıdan Birlikte Geçmeye DAVETLİSİNİZ! Alabildiğine geniş zannettiğimiz hayat yolculuğunda, sayısını bilemeyeceğimiz zor tercihlerle ve dar geçitlerle yüz yüze gelir insan....