Adım Adım Microsoft Access 2003

Kollektif

Adım Adım Microsoft Access 2003
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-08-30
YAZAR Kollektif
ISBN 975509394X
DOSYA FORMATI 5,78 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Microsoft Office uygulamalarında, Microsoft’un onayladığı tek resmi kurs kitabı olma özelliği taşıyan Adım Adım dizisiyle MOUS sınavına hem temel hem de uzman düzeyde hazırlanacak ve sınav sonunda alacağınız sertifika ile bilgisayar bilginizi kanıtlayacaksınız.Adım Adım Microsoft Office Access 2003, Microsoft’un güçlü ilişkisel veritabanı programı Access’in son sürümünü kullanmayı kendi kendinize öğretir. Adım Adım dizisinde yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna dek sırayla ilerleyebilirsiniz. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM ise alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içerir.Adım Adım Microsoft Office Access 2003 ile şu becerileri kazanabilirsiniz:Bilgileri bulmayı, kullanmayı ve paylaşmayı kolaylaştıran bir veritabanı oluşturmak Elektronik tablolar, XML dosyaları ve başka veritabanlarındaki verileri almak ya da onlara bağlanmak Verilere ulaşmak ve onları çözümlemek için formlar, filtreler, sorgular ve raporlar kullanmak Veri bozulmalarını ve yetkisiz erişimleri önleme yollarını öğrenmek Access veritabanları ile güçlendirilmiş Web sayfaları oluşturmak Microsoft Office Uzman Kullanıcı (Microsoft Office Specialist) sınavına hazırlanmak Adım Adım Microsoft Office Access 2003 size tüm yeni özellikleriyle Access 2003’ü kullanmayı kısa zamanda ve adım adım öğretecek bir kaynak kitaptır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Adım Adım Microsoft Access 2003 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Adım Adım Microsoft Access 2003.

...Microsoft Office Access 2003 size tüm yeni özellikleriyle Access 2003'ü kullanmayı kısa ... KitapOkuyorum.com Adım Adım Microsoft Office Access 2003... ... ... (Microsoft Office Specialist) sınavına hazırlanmak Adım Adım Microsoft Office Access 2003 size tüm yeni özellikleriyle Access 2003'ü kullanmayı kısa zamanda ve adım adım öğretecek bir kaynak... Microsoft Access 2003'te, formlar veritabanlarına kayıtlar eklemek ve eklemek için basit bir yol sağlar. Bu öğreticide, adım adım ilerlemek için Form Sihirbazı'nı kullanacağız. ...Kitap, ... Adım Adım Microsoft Office Access 2003 : UKitap ... . Bu öğreticide, adım adım ilerlemek için Form Sihirbazı'nı kullanacağız. ...Kitap, Detay Kategori: Kitap Bilgisayar Program Eğitimi, Barkod: 9789755093949, Sayfa Sayısı: 368, Dil: Türkçe, Yayın Tarihi: 2004, KitabinaBak Envanter Tarihi: 2016-03-03T14:10:50, Orjinal Adı-Ek Bilgi Curtis Frye. Deneyerek öğrenme kolaylaştı -Microsoft Office Access, Excel, FrontPage, InfoPath, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher ve Word'ü kullanmayı kendi kendinize öğrenin. ...VBA kodunda mevcut programlara referanslar oluşturmaya hazırsınız demektir.İlk adım, aşağıdaki Visual Basic for Applications (VBA), yalnızca Microsoft Access 2003 için bir programlama dili değildir. Enine Boyuna Microsoft Access 2003, veritabanları ile çalışan kullanıcılar için Microsoft'un yaygın veritabanı yönetimi programı Microsoft Office Access'i Adım Adım Bigdata ve Uygulamaları. Microsoft Office Access 2003´ü Öğrenmenin Akıllı yolu-her seferde bir adım! Deneyerek öğrenme kolaylaştı-Access 2003 sürümünün veri yönetme gücünü kullanmayı kendi kendinize öğrenin. ...oluşturmak -Microsoft Office Uzman Kullanıcı (Microsoft Office Specialist) sınavına hazırlanmak. Adım Adım Microsoft Office Access 2003 size tüm yeni özellikleriyle Access 2003ü kullanmayı kısa... Microsoft Office Access 2003´ü Öğrenmenin Akıllı yolu-her seferde bir adım! Deneyerek öğrenme kolaylaştı-Access 2003 sürümünün veri yönetme gücünü kullanmayı kendi kendinize öğrenin. Access 2002 veya Access 2003'te yeni bir Access veritabanı oluşturun. Dosya menüsünde Dış Veri Al'ıseçin ve Al' ı tıklatın. Al iletişim kutusunda, Dosya türü kutusunda Microsoft Access ' ı tıklatın. Microsoft Office Acc...