İllüzyonDünyaya Gelmeden

İbrahim Hakan Yiğit

İllüzyonDünyaya Gelmeden
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-12-27
YAZAR İbrahim Hakan Yiğit
ISBN 6051805450
DOSYA FORMATI 12,96 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

‘‘İçi dışı bir değildir, göründüğü gibi değil insanoğlu, apaçık ortada olmasına rağmen göremez gözler kalp gözü kapalıysa.Acı hissetmeden anlamaz hatasını. Yollar uzun değil. Gitmeye gerek yok, o gelecek. Eşi benzeri görülmemiş, yaşanmamış aşkların bir tanesi. Gölgeler üzerinden çekildiğinde, el uzatıldığında, tüm tahminlerin ötesinde…Dünü, şimdiyi, yarını yaşayacak ortak bedenler…’’ Kötü olmadan iyi olmaz. Var olan her şey bir tür simetri dengesinde bir arada yaşar. Günümüz dünyasının kalabalığında sahip oldukları en değerli şey olan yalnızlıklarıyla Altan ve Tuğçe… İnsanı ayakta tutan inanç, hayal ve yeni heyecanların tahmin edilemeyen döngüsü… Aile kavramının insan ilişkilerindeki etkisi… Bir eğitimcinin bakış açısı…Altan ve Tuğçe, hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını keşfetmeye başlayacaklar. Aşkın peşine düşüp belki de ondan kaçacaklar. Hataların şekillendirdiği olasılıkları fark edip bunları değerlendirebilecekler mi?Peki ya siz yeni bir hayal kurabilecek misiniz? 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İllüzyonDünyaya Gelmeden i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İllüzyonDünyaya Gelmeden.

...ü gibi değil insanoğlu, apaçık ortada olmasına rağmen göremez gözler kalp gözü kapalıysa ... Dünyamız Yoksa Bir İllüzyon mu? Çok İlginç! | ViraListe.com ... . Acı hissetmeden anlamaz hatasını. Yollar uzun değil. Sen Dünyaya Gelmeden ismini filmi izlediğinizde açık bir şekilde anlayacaksınız. Gemma ile Diego iki ayrı yerlerden Saraybosna'ya gelip tanışan ve birbirine aşık olan iki insandır. Venuto al mondo izle, Sen Dünyaya Gelmeden - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. izleyene kolay gelsin. 5. 2 YANITLA. Acı hissetmeden anlamaz ... İllüzyon Dünyasına Yolculuk Bu Müzede... İzleyenler de Şaşırıyor ... .. izleyene kolay gelsin. 5. 2 YANITLA. Acı hissetmeden anlamaz...