Hayat Kurtaran 101 Yiyecek

David Grotto

Hayat Kurtaran 101 Yiyecek
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-13
YAZAR David Grotto
ISBN 6051860657
DOSYA FORMATI 12,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sağlıklı beslenmemiz için doğa bize zengin seçenekler sunar. Doğru kullanıldığı takdirde, her besinin sağlığımıza faydası vardır.Beslenme Uzmanı David Grotto’nun sağlıklı beslenme üzerine hazırladığı ve kaynak kitap olmaktan çok daha fazlasını içeren bu çalışma,“Hangi yiyeceğin tadı iyiyse sizin için o faydalıdır,” tezini ispatlamakta ve bunun nedenlerini açıklamaktadır. Bunları biliyor muydunuz?Bir avuç kiraz, daha rahat uyumanızı sağlar.Acı biber, cilt kanseriyle savaşır.Patates, çarpıntı riskini azaltır.Üzüm suyu, kalp sağlığına faydalıdır.Bal, yaraları daha çabuk iyileştirir. Hayat Kurtaran 101 Yiyecek, besinlerin anavatanından bilimsel araştırmalara dayalı yararlarına, kullanım ve hazırlama ipuçlarından damak tadınızı taçlandıran tariflere kadar doğru beslenmenize dair her detayı içeren önemli bir başucu kitabı.Tat alma duyunuzu uyandırmak, fazla kilolarınızdan kurtulmak ve kendinizi çok daha iyi hissetmek için hazır olun.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayat Kurtaran 101 Yiyecek i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayat Kurtaran 101 Yiyecek.

...zi düzenler. Yağlar kan basıncını azaltır ve beyin sağlığını destekler ... Hayat Kurtaran 101 Yiyecek David Grotto ... . Hayat Kurtaran 101 yiyecek ve faydalarını keşfedin. David Grotto. Kitap Tanıtımı. Sağlıklı beslenmemiz için doğa bize zengin seçenekler sunar. Doğru kullanıldığı takdirde, her besinin sağlığımıza faydası vardır. 28.86 TL. Acı biber, cilt kanseriyle savaşır. Patates, çarpıntı riskini azaltır. Üzüm suyu, kalp sağlığına faydalıdır. Bal, yaraları daha çabuk iyile ... Hayat Kurtaran 101 Yiyecek - ePttAVM ... . Üzüm suyu, kalp sağlığına faydalıdır. Bal, yaraları daha çabuk iyileştirir. Hayat Kurtaran 101 Yiyecek... Tat alma duyunuzu uyandırmak, fazla kilolarınızdan kurtulmak ve kendinizi çok daha iyi hissetmek için hazır olun. Hayat Kurtaran 101 Yiyecek David Grotto. Hayat Kurtaran 101 yiyecek ve faydalarını keşfedin. Sıra besinlere geldiğinde doğa zengin lezzet seçenekleri sunar. Ama her biri aslında sağlığa farklı faydalar sağlamaktadır. Bal, yaraları daha çabuk iyileştirir.Hayat Kurtaran 101 Yiyecek, besinlerin anavatanından bilimsel araştırmalara dayalı yararlarına, kullanım ve hazırlama ipuçlarından damak tadınızı taçlandıran... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. hayat kurtaran 101 yiyecek. ISBN. 9786055872106. 37 TL. Acı biber, cilt kanseriyle savaşır. Patates, çarpıntı riskini azaltır. Üzüm suyu, kalp sağlığına faydalıdır. Bal, yaraları daha çabuk iyileştirir. Hayat Kurtaran 101 Yiyecek... Hayat Kurtaran 101 Yiyecek. Kuru yemişler sizi zayıf tutabilir, meyve ve sebzeler kanserle savaşır, kemik yoğunluğunu arttırır. Tahıllar kolesterolü ve kan şekerinizi düzenler. faydalıdır.Bal, yaraları daha çabuk iyileştirir.Hayat Kurtaran 101 Yiyecek, besinlerin anavatanından bilimsel araştırmalara dayalı yararlarına, kullanım ve hazırlama ipuçlarından damak tadınızı... 25.90 TL. Acı biber, cilt kanseriyle savaşır. Patates, çarpıntı riskini azaltır. Üzüm suyu, kalp sağlığına faydalıdır. Bal, yaraları daha çabuk iyileştirir. Hayat Kurtaran 101 Yiyecek... sağlığına faydalıdır.Bal, yaraları daha çabuk iyileştirir.Hayat Kurtaran 101 Yiyecek, besinlerin anavatanından bilimsel araştırmalara dayalı yararlarına, kullanım ve hazırlama ipuçlarından damak......