Gizli Hazineler Mumyalar ve Arkeoloji

Nick Arnold

Gizli Hazineler Mumyalar ve Arkeoloji
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-06-07
YAZAR Nick Arnold
ISBN 9753628273
DOSYA FORMATI 12,74 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gözüpek sualtı arkeologlarıyla ölüm mağarasına dal; Kafatasına bakarak bir insanın yüzünün nasıl olduğunu keşfet; Bataklıktaki cesetlerin dehşet verici sırlarını açığa çıkar. Dahası, bir zaman dedektifi olmak için rehberimizle beraber geçmişin derinliklerine dal!Eğer arkeolojik kazılar yapmak ve bazı tüyler ürpertici sırları ortaya çıkarmak istiyorsan, bu kitap mutlaka okunması gereken mükemmel bir rehber!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gizli Hazineler Mumyalar ve Arkeoloji i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gizli Hazineler Mumyalar ve Arkeoloji.

... Antik Eserler, Gizli Hazineler ve Mumyalar ... Gizli Hazineler, Mumyalar ve Arkeoloji | Forum ... . Mısır'ın başkenti Kahire'de bulunan ve Antik Mısır uygarlığının en görkemli koleksiyonunu barındıran dünyaca ünlü arkeoloji ... Mısır'ın başkenti Kahire'de bulunan ve Antik Mısır uygarlığının en görkemli koleksiyonunu barındıran dünyaca ünlü arkeoloji ... 3 Bin Yıllık Mumya Medyum Kağan ile Gizli Hazineler TR 1 Tv. Bu kitaptaki herkes kendine ait bir şeyler bulabilir. Bazıları için okuma Gizli Hazineler Mu ... GİZLİ HAZİNELER MUMYALAR VE ARKEOLOJİ Kitabı ... . Bazıları için okuma Gizli Hazineler Mumyalar Ve Arkeoloji basit bir eğlence olacak, ama diğerleri için tavsiye ve harekete geçme rehberi olacak. ...ait olduğu tahmin edilen mezarda; üst düzey yöneticilere ait mumyalar, lahitler ve çok sayıda heykel bulundu. Kral Mezarı Kaya Define İşareti ve Mezar Hazineleri #Arkeolojik kalıntılarda, cesetleri.. D. 11:03. 2018 Yılının En Büyük 10 Arkeoloji Keşfi. Antik Sırlar. 3 Bin Yıllık Mumya Medyum Kağan ile Gizli Hazineler TR 1 Tv. 2,90 TL. Sepete Ekle. Gizli hazineler mumyalar ve arkeoloji. Nıck arnold. Satıcı. Eğer arkeolojik kazılar yapmak ve bazı tüyler ürpertici sırları ortaya çıkarmak i...