Beyaz Uçurtma

Aziz Sivaslıoğlu

Beyaz Uçurtma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-09-30
YAZAR Aziz Sivaslıoğlu
ISBN 9758404550
DOSYA FORMATI 8,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Her biri on altışar sayfadan oluşan ve alfabe karakteriyle yazılan bu kitaplar, çocuklara okumayı sevdirmek, hızlı ve doğru okumalarını sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Her sayfası renkli resimlerle desteklenmiştir. Çocuklar bu öyküleri okumaktan zevk alacak ve ellerinden bırakmak istemeyecekler.Bu kitaplar, Milli Eğitim Bakanlığınca ilköğretim 1. sınıf öğrencilerine tavsiye edilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Beyaz Uçurtma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Beyaz Uçurtma.

...fiyatı GittiGidiyor'da! UÇURTMA İPİ BEYAZ incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Rüyada beyaz uçurtma görmek ne anlama geliyor anlatır mısınız ? Rüyada beyaz uçurtma görmek neye alamet eder? beyaz uçurtma görmek maddi ve manevi bunalıma düşmeye alamet olur ... Uçurtma İpi Beyaz ... . BeYaZ UçurTmA. 28 Ağustos 2011 Pazar. .diye başladı beyaz uçurtmanın hikayesi, aynı apartmanda yaşayan kuzenlerin buluşma mekanı oldu. Beyaz Uçurtma. Beyaz Uçurtma. Aziz Sivaslıoğlu. Morpa Kültür Yayınları. Uçan Uçurtma görselleri bulun. Ticari kullanım için ücretsizdir Kaynak gösterilmesi gerekmez Telif hakkı ücretsizdir. Renk. Transparan Siyah beyaz. Türk bayrağı motifli, kırmızı beyaz uçurtmaların, yüzlerce uçurtmanın ... Beyaz Uçurtma - Milenyum Kitap ... . Beyaz Uçurtma. Beyaz Uçurtma. Aziz Sivaslıoğlu. Morpa Kültür Yayınları. Uçan Uçurtma görselleri bulun. Ticari kullanım için ücretsizdir Kaynak gösterilmesi gerekmez Telif hakkı ücretsizdir. Renk. Transparan Siyah beyaz. Türk bayrağı motifli, kırmızı beyaz uçurtmaların, yüzlerce uçurtmanın birden uçurulduğu festivallerde göklerde nasılda süzüldüğünü hiç görmüşmüydünüz. Bahar gelince çocuklarbu tepeye çıkarlardı. Birbirinden güzel uçurtmalarını uçururlardı. Kendi aralarında gizli bir yarış olurdu. Kimse söylemese de en yükseğe çıkan uçurtma birincisi sayılırdı... Beyaz Uçurtma. Yayınevi. : Morpa Kültür Yayınları. Beyaz Uçurtma. Ahmet Mercan Ersin Sanver Demiray Erül Canan Saran | 时长 : 45:01. Paket içeriği: 1 x beyaz uçurtma 1x30 M hattı 6 x pigmentler 1 x boyama kalemi. Notlar: 1. uçurtmanın deseni rastge...