Pengu Yüzme Öğreniyor

Şükran Oğuzkan

Pengu Yüzme Öğreniyor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2001-12-30
YAZAR Şükran Oğuzkan
ISBN 975840492x
DOSYA FORMATI 4,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Pengu, Güney Kutbu’nda yaşayan bir yavru penguendir. Pengu’yu anlatan bu kitap, 5-6 yaş çocuklarının ilgi ve gereksinimleri düşünülerek hazırlanmıştır.Ayrıca, Pengu Öykü kitabı çocukların hayvanlar hakkında doğru bilgiler kazanmalarında, onların doğayı tanıma, sevme ve koruma duygularının gelişmesinde etkili olacaktır.Bu kitap, Millî Eğitim Bakanlığınca okul öncesi öğrencilerine tavsiye edilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pengu Yüzme Öğreniyor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pengu Yüzme Öğreniyor.

...esimlediği öykü, Güney Yarım Küre'de yaşayan penguenleri tanıtıyor ... Maisy Yüzme Öğreniyor | bkmkitap.com ... . Pengu Yüzme Öğreniyor. Yayınevi. : Morpa Kültür Yayınları. Pengu ve ailesi, karlarla kaplı bir ülkede yaşıyordu... Pengu, yumurtadan çıkalı birkaç hafta olmuştu. Pengu Güney Kutbu'nda yaşayan bir yavru penguendir. Pengu'yu anlatan bu kitap 5-6 yaş çocuklarının ilgi ve gereksinimleri düşünülerek hazırlanmıştır. Pengu, Güney Kutbu'nda yaşayan bir yavru penguendir. Pengu'yu anlatan b ... Pengu Yüzme Öğreniyor / Şükran Oğuzkan. ... . Pengu, Güney Kutbu'nda yaşayan bir yavru penguendir. Pengu'yu anlatan bu kitap, 5-6 yaş çocuklarının ilgi ve gereksinimleri düşünülerek hazırlanmıştır. Ad: Pengu Yüzme Öğreniyor, Yazar: Şükran Oğuzkan, Yayınevi: Morpa Kültür Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Çocuk Kitapları Okul Öncesi Hikaye, Barkod: 9789758404926... Şükran Oğuzkan. Pengu, Güney Kutbu'nda yaşayan bir yavru penguendir. Pengu'yu anlatan bu kitap, 5-6 yaş çocuklarının ilgi ve gereksinimleri düşünülerek hazırlanmıştır. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. ...