Pengu ve Yavru Balina

Şükran Oğuzkan

Pengu ve Yavru Balina
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2001-12-30
YAZAR Şükran Oğuzkan
ISBN 9758404903
DOSYA FORMATI 6,33 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Pengu, Güney Kutbu’nda yaşayan bir yavru penguendir. Pengu’yu anlatan bu kitap, 5-6 yaş çocuklarının ilgi ve gereksinimleri düşünülerek hazırlanmıştır.Ayrıca, Pengu Öykü kitabı çocukların hayvanlar hakkında doğru bilgiler kazanmalarında, onların doğayı tanıma, sevme ve koruma duygularının gelişmesinde etkili olacaktır.Bu kitap, Millî Eğitim Bakanlığınca okul öncesi öğrencilerine tavsiye edilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pengu ve Yavru Balina i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pengu ve Yavru Balina.

...902. Cancel. Home ›. Details for: Pengu ve yavru balina / ... Pengu ve Yavru Balina - Kitap %10 İndirimli İbrahim El - Cili (K.S) ... . GR75.P46 O78d 2001 Pengu'nun doğum günü /. YENİLER YAZARLAR TÜRLER KONULAR DİZİLER YAYINEVLERİ. YENİLER YAZARLAR KONULAR. TÜRLER. Ad: Pengu ve Yavru Balina, Yazar: Şükran Oğuzkan, Yayınevi: Morpa Kültür Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Çocuk Kitapları Okul Öncesi Hikaye, Barkod: 9789758404902, Sayfa Sayısı: 16... Pengu ve Yavru Balina, Fiyatı Pengu'nun Düşü %20 in ... Rob389 , Pengu: Pengu ve Yavru Balina , Şükran Oğuzkan , 9789758 ... ... Pengu ve Yavru Balina, Fiyatı Pengu'nun Düşü %20 indirimli. %20. Pengu ve Yavru Balina. Şükran Oğuzkan. Morpa Kültür yayınları. Fok balina ve yunuslar yeni doğan yavrularını nasıl besler? Detaylar için sor. Takip et. Tek başına yapılmış balina işareti gömüyü simgelemektedir. Balina veya Balina yavrusu. Date: 12 Şub 2018Author: cehennemindibi 0 Yorumlar. Balina köpek balığı, ılık sularda yaşayan ve güzel desenlere sahip nazik devlerdir. tarafından gözlemlenmesi sonucu balina köpek balığının 300'e yakın canlı yavru doğurduğu kanıtlanmıştır. Sana öldürmeyi öğretip, insanların üstüne salacağız. Çok yakında insanlar yavru balinayı tanıyıp, ondan korkacaklar “ dedi. “ Annemi yerler mi insanlar? “ diye sordu yavru balina. “ Anasayfa. Pengu Ve Yavru Balina. Pengu Ve Yavru Balina. Şükran Oğuzkan. Morpa Kültür Yayınları. Açıklama - Yavru Balina - Giysi Oyunlari. Şu anda Yavru Balina oyununu oynuyorsun. StarSue.Net te diğer güzel Minişler Oyunları ndan birini de oynayabilirsin! Güney Afrika West Cape anne ve yavru balina tekneden izle...