Kur'an Ayetlerinden Vahiy Öyküleri 1

Selim Gündüzalp

Kur'an Ayetlerinden Vahiy Öyküleri 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-05
YAZAR Selim Gündüzalp
ISBN 9752610072
DOSYA FORMATI 8,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kur’an ayetlerinin gönderilmesine sebep teşkil eden hadiseler, ilgili ayetleri kendisiyle sınırlayan bir özellik taşımazlar. Bizler için, o ayetlerin anlaşılması ve hayatın içine taşınması yönünde mühim bir rol üstlenirler. Her sebep,her zaman geçerliliğini koruyan, insanın yaratılışı gereği muhatap olduğu, içine düştüğü durumlar karşısında, Rabbinin razı olacağı bir tutuma, davranış biçimine ve hareket tarzına dair bir model teşkil eder. Bu çerçevede Kur!an ayetlerinin nüzul sebeplerini öğrenmemiz, ayetlerde bildirilen hakikatlerin daha iyi anlaşılması, emir ve yasakların hikmetlerinin kavranması ve hayatımıza dahil edilmesi için, bize önemli açılımlar sağlayacaktır.İçindeki her bir öykünün, bilinen kaynaklardan derlendiği "Vahiy Öyküleri" serisinin bu ilk kitabı, okuyucusunu Kur’an’ın ayet ayet gönderildiği Saadet Asrına bir yolculuğa çıkarıyor ve orada yaşanan harika, merakaver hadiselere şahit kılıyor. Bu şahitliğin ışığı, öyle umuyoruz ki, okuyucunun Kur’an ile daha sıkı bir bağ kurabilmesi yönünde, yolunu aydınlatacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kur'an Ayetlerinden Vahiy Öyküleri 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kur'an Ayetlerinden Vahiy Öyküleri 1.

...yolculuğa çıkarıyor ve orada... İçindeki her bir öykünün, bilinen kaynaklardan derlendiği "Vahiy Öyküleri" serisinin bu kitabı, okuyucuya Kur'an'ın âyet âyet gönderildiği Saadet Asrı'na, hayalen bir yolculuğa çıkarıyor ve orada ... Kültür TV | Kur`an Âyetlerinden Vahiy Öyküleri 1 | Kitap Detayları ... ... Kur'an Ayetlerinden Vahiy Öyküleri -1 Kur'an âyetlerinin gönderilmesine sebep teşkil eden hadiseler, ilgili âyetleri kendisiyle sınırlayan bir özellik taşımazlar. 8 €. ...bize önemli açılımlar sağlayacaktır.İçindeki her bir öykünün, bilinen kaynaklardan derlendiği "Vahiy Öyküleri" serisinin bu kitabı, okuyucuya Kur'an'in âyet âyet gönderildiği Saadet Asn'na... İçindeki her bir öykün ... KUR AN ÂYETLERİNDEN VAHİY ÖYKÜLERİ - Design ... . 8 €. ...bize önemli açılımlar sağlayacaktır.İçindeki her bir öykünün, bilinen kaynaklardan derlendiği "Vahiy Öyküleri" serisinin bu kitabı, okuyucuya Kur'an'in âyet âyet gönderildiği Saadet Asn'na... İçindeki her bir öykünün, bilinen kaynaklardan derlendiği 'Vahiy Öyküleri' serisinin bu ilk kitabı, okuyucusunu Kur'an'ın ayet ayet gönderildiği Saadet Asrına bir yolculuğa çıkarıyor ve orada yaşanan... Kur'an Ayetlerinden Vahiy Öyküleri 1 ve Selçuk Yıldırım Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz....