İleri Zekaspor

Serhan Büyükkeçeci

İleri Zekaspor
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-04-19
YAZAR Serhan Büyükkeçeci
ISBN 9752630086
DOSYA FORMATI 3,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İnsanlar, hayatlarının her merhalesinde beyninin emrindedir. Beyin, eğer iyi eğitilmiş ve geliştirilmiş ise, hata yapma riskimiz azalır.Üç yaşına kadar ne kadar çok beyin hücresi uyarıldı ise, hayatın geri kalan kısmı için o kadar çok yardımcımız var demektir. Öğrenilenler, bu uyarılan ve gelişmiş hücrelere kodlanarak daha sonraki yıllara taşınır. Ancak sonradan da beyni geliştirmek zor da olsa mümkündür. Nasıl ki bir vücut kasını geliştirmek için o kası zorlamak ve dayanma gücünün sınırlarını aşmaya çalışmak gerekiyorsa, beyin için de aynı şey geçerlidir. Zeka problemleri ile uğraşmak, beyin hücrelerini zorlayan ve eğlenceli yoldur. Sağlıklı bir vücut için spor şarttır. Beynimiz ise bilmecelerle spor yapar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İleri Zekaspor i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İleri Zekaspor.

.... 37,35 TL %34 indirim. Yapay Zeka ve Spor ... İleri Zeka Spor Eğlenceli Bilgi | FIVEDISCOVER.COM ... . Burak Pehlivan Etiket: AI Teknolojileri Tarih: 4 Haziran 2018 0 Yorum. Yeni Nesil Doktor Asistanı: Google AI Geri İş Yapınız Yapay Zeka ile Değişiyor İleri. "İleri zeka spor". için 8 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Sepete Ekle. İleri zeka spor eğlenceli bilgi. Serhan Büyükkeçeci. Satıcı. İLERİ ZEKA SPOR arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. İLERİ ZEKA SPOR İçin Yorumlar. Bu ür ... İLERİ ZEKA SPOR Epub Bedava İndir ... . İLERİ ZEKA SPOR İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. İleri Zeka Spor Kitabının özetini inceleyebilir ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.İleri Zeka Spor Pdf İndir. Zeka problemleri ile uğraşmak, beyin hücrelerini zorlayan en eğlenceli yoldur. 13.48 TL. İleri Zeka Spor-Genç Timaş - İlk Gençlik- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Zeka problemleri ile uğraşmak, beyin hücrelerini zorlayan en eğlenceli yoldur. Sağlıklı bir vücut için spor şarttır. Beynimiz is...