Çınar Ömrü

Resul Rıza

Çınar Ömrü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Resul Rıza
ISBN 9754372608
DOSYA FORMATI 8,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Resul Rıza'nın seçilmiş şiirlerinin bulunduğu bu kitapta ayrıca Resul Rıza'nın oğlu ve Azerbaycan Yazarlar Birliği Başkanı Anar'ın, babası ve o dönem Azerbaycanındaki kültürel ortam hakkında bilgi veren ve ilk defa burada neşredilen bir çalışması da bulunmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çınar Ömrü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çınar Ömrü.

... boyunca dağda bayırda yaşamış biri gönlünü çalan güzeli "maşallah çınar endamlı" diye övebilir, mürekkep yalayan bir çelebi ise sevdiğini şöyle tarif edecektşr "Elif gibi!" 19 ... Çınar Ömrü Resul Rıza ... ... Çınar Ömrü - Resul Rıza -Halkkitabevi ... boyunca dağda bayırda yaşamış biri gönlünü çalan güzeli "maşallah çınar endamlı" diye övebilir, mürekkep yalayan bir çelebi ise sevdiğini şöyle tarif edecektşr "Elif gibi!" 19.20 TL. Resul Rıza, Azerbaycan sahası modern Türk edebiyatının önemli temsilcilerinden biridir. Azerbaycan şiirine yenilikler getirmiş... ...gece fırtınadan Dal dal dökülmüş, Ne boyundan şikâyeti vardı Çınarın Ne yücelikten, Ç...