Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 2

Refik Halid Karay

Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-08-15
YAZAR Refik Halid Karay
ISBN 9751033215
DOSYA FORMATI 9,13 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sürgün“Türk dilinin Madam Bovary’sidir.”Refi Cevat UlunayYezidin KızıBir gemi seyahati sırasında başlayıp uçsuz bucaksız Suriye çöllerinde devam eden gizemli bir aşkın hikâyesi.Yüzen BahçeGemiyle Orta ve Kuzey Avrupa seyahati yapan yakışıklı Rıdvan’ın, Gülrevan ve Lalegül arasındaki gelgitleri zengin tasvirlerle anlatılıyor.MinelbabİlelmihrabRefik Halid’in yayınlandığı yıllarda fırtınalar koparan bu hatıraları, Mütareke Devri’nin özel bir tarihçesidir.Gurbet HikâyeleriYeraltında Dünya VarRefik Halid ikinci sürgünlüğünü geçirdiği Ortadoğu’yu güçlü kalemiyle resmediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 2.

...ebiyat Eğitim Ekonomi Felsefe Refik Halid Karay İnkılap Kitabevi ... Refik Halid Karaydan Türk Edebiyatının En Seçkin Eserleri 2 ... . Liste Fiyatı : 93,00TL. İndirimli Fiyat : 69,75TL. Ürün Bilgisi. Yazar. Refik Halid Karay. Tüm kategorilerde Akademik Bilgisayar Bilim - Mühendislik Çocuk Kitapları Edebiyat Eğitim Ekonomi Felsefe Genel Refik Halid Karay İnkılap Kitabevi. Liste Fiyatı : 93,00TL. İndirimli Fiyat : 69,75TL. 68.47 TL. Sürgün "Türk dilinin Madam Bovary'sidir.". Refi Cevat Ulunay Yezidin Kızı Bir gemi seyahati sırasında ... Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 2 ... .". Refi Cevat Ulunay Yezidin Kızı Bir gemi seyahati sırasında başlayıp uçsuz bucaksız Suriye çöllerinde devam eden gizemli bir aşkın hikâyesi. Refik Halid Karay'dan Türk Edebiyatı'nın En Seçkin Eserleri 2 Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Refik... Edebiyat Yardımcı Kitaplar Eğitim Yeme-İçme Eğitim ve Oyun Gereçleri YGS Eğitime Yardımcı Kitaplar YGS - LYS Eğlence-Mizah YKS - TYT Ekonomi Felsefe Fıkra Refik Halid Karay İnkılap Kitabevi. Ana Sayfa/. Edebiyat/. Diğer/. Refik Halid Karaydan Türk Edebiyatının En Seçkin Yazar : Refik Halid Karay. Baskı Sayısı : 1.Baskı. Ürün Açıklaması. Sürgün"Türk dilinin Madam Bovary'sidir." Ürün Bilgisi. Yazar. Refik Halid Karay....