Paniğe Gerek Yok

Ahmet Tarık Ergüven

Paniğe Gerek Yok
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-07-31
YAZAR Ahmet Tarık Ergüven
ISBN 6055216566
DOSYA FORMATI 6,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Nasıl bataklığa düştüğünüzde panik yaparsanız ve çabaladıkça daha da fazla batarız... İşte kilo alma da buna benzer! Bütün her şey aleyhimize çalışmaya başalar. Vücut her aldığını daha fazla depolar, bağırsaklarımızdaki bakterilerin türü değişerek, aldığımız besinlerden % 10 daha fazla enerji kazanma yoluna giderler. Bu günlük 150 ile 200 Kalori farkı demektir. Sonucu hepimiz tahmin ediyoruz. Kilo alma çarkı hızlandıkça hızlanır.PANİĞE GEREK YOK! Bu çarkı durdurmanın ve geriye döndürmenin çok kolay bir yolu var. Sadece 3 ŞEYE ihtiyacımız VAR.Birincisi sizi heyecanlandıracak bir amaç belirlemek. Neden mi dersiniz? Başarılı şirketlerin ve insanların sırrı nedir sizce? Kendilerini HEYECANLANDIRACAK bir vizyonları/amaçları vardır ve buna götürecek yolu belirleyip, ulaşana kadar da ısrar ederler. Bunu yaparken tabii ki önce nerede olduklarını çok iyi bilirler. Daha sonra amaç belirleyerek, buna görecek doğru stratejiyi seçerler. Vehbi Koç' un ‚'' Hayat Hikayem' inde dediği gibi: ...bir konuyu iyice incelemek ve o işten anlayan bir veya birkaç kişiyi yanına alarak birlikte çalışmak, işte başarılı olmanın en başta gelen şartlarındandır''.Sağlık konusunda bu görevi doğru kaynaktan alınmış, fitness ve beslenme bilgisi oluşturur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Paniğe Gerek Yok i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Paniğe Gerek Yok.

...k Örgütü (WHO) başkanı Tedros Adhanom Ghebreyesus, Çin dışında artan korona virüsü vakalarının 'endişe verici' olduğunu söyledi ... 'Paniğe Gerek Yok' ... . Bartın'da sabah saatlerinde valiliğin koronavirüs açıklamasının ardından sosyal medyada dolaşan bilgi kirliliği vatandaşlar arasında paniğe yol açtı. "Paniğe gerek yok". Play/Pause. Video Quality. "Paniğe gerek yok". Replay. Adınız Soyadınız. Sarıyer maçıyla birlikte şehirde başlayan gergin havanın kimseye bir fayda sağlamayacağını belirten Yılport Samsunspor Başkan Vek ... Paniğe Gerek Yok | Günebakış ... . Sarıyer maçıyla birlikte şehirde başlayan gergin havanın kimseye bir fayda sağlamayacağını belirten Yılport Samsunspor Başkan Vekili Tahsin Kosif... Ahmet Tarık Ergüven. Nasıl bataklığa düştüğünüzde panik yaparsanız ve çabaladıkça daha da fazla batarız... İşte kilo alma da buna benzer! Bütün her şey aleyhimize çalışmaya başalar. Hastalığın adından da anlaşılabileceği gibi, herhangi bir sebep olmasa dahi hasta paniğe kapılır ve bu da kalp atışının hızlanması, terleme, titreme, mide bulantısı, baş dönmesi gibi reaksiyonları doğurur. ManU aslında kötü takım, Ferguson zaten ihtiyarladı o yüzden B planı yok mu acaba? Başlıkta belirttiğim gibi paniğe gerek yok. Galatasaray sıkıntılı günleri kısa sürede atlatacaktır. Paniğe gerek yok. Jeofizik mühendisi Prof. Dr. Ömer Alptekin, Erzurum'da meydana gelen depremin, gelecek bir depremin habercisi olmadığını belirterek, tedirginliğe gerek olmadığını söyledi. Gülle, hastalığın ülkeye girmemesi için gerekli önlemlerin alındığını, herkesin rahat olmasını istediklerini söyledi ve "Paniğe gerek yok" dedi. Bu konuda herkesin rahat olmasını istiyoruz, paniğe gerek yok. ...Filiz Besim, son günlerde basında yer alan haberlerin toplumda paniğe yol açtığını kaydetti. Gökyiğit: "İlaç sıkıntısı yok" İlaç ve Eczacılık Dairesi Müdürü Ayşe Gökyiğit de, anti-viral ilaçlar... Ligdeki bulundukları konumla ilgili olarak konuşan teknik direktör Mehmet Özdilek, "Paniğe gerek yok. Stres yapacak bir şey yok. Güçlü bir camiamız. Tecrübeli ve iyi bir takımız. 'Paniğe gerek yok!' İl Sağlık Müdürü Emin Gündoğdu: 'Ülkemizin bu virüse karşı ilk günden beri aldığı tedbirler, dünyadaki hiçbir ülkede alınmadı. Bakanlığımız bu konuda çok titiz çalışıyor. Paniğe gerek yok! Tüm Türkiye'de olduğu gibi Nevşehir'de de Korona Virüsü nedeniyle insanlar paniğe kapılmış durumda. Ancak uzmanlar bu konu halkında asla ve asla paniğe kapanılmaması... Türkiye'deki ilk koronavirüs vakası sonrası toplanan Bilim Kurulu'ndan yüreklere su serpen açıklama: Paniğe gerek yok her şey kontrol altında. Panik yapacak bir durum yok. Paniğe gerek yok çevirisi makine çeviris...