Küçük ve Büyük Kurbağa Piknikte

Öğr.Gör. Uzm. Ayşe Turla

Küçük ve Büyük Kurbağa Piknikte
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-01
YAZAR Öğr.Gör. Uzm. Ayşe Turla
ISBN 9758404091
DOSYA FORMATI 11,76 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kitap sevgisini ve okuma alışkanlığını küçük yaşlarda kazandırmak amacıyla hazırlanan bu kitapta, çocuğun ilgisini çeken konular, onun anlayabileceği bir dille ve sevimli resimlerle işlenmiştir. Ayrıca eğitsel oyunlar ve oyun kartlarıyla zenginleştirilmiştir.Bu kitap, Millî Eğitim Bakanlığınca okul öncesi öğrencilerine tavsiye edilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük ve Büyük Kurbağa Piknikte i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük ve Büyük Kurbağa Piknikte.

...k Kurbağa Şarkısı Bir Arada. 07:31. AfacanTV ... Küçük ve Büyük Kurbağa Piknikte Masalı ve Çocuk Şarkısı ... . 4 Küçük Kurbağa Şarkısı Bir AradaAfacanTV. Ördek Ailesi I Küçük Vak Vak Masal I Beş Küçük Ördek I Badi Ördek Çocuk Şarkıları I Bebek MasallarıGULCIN OGRETMENIM. Büyük Kurbağa'nın kendisinden çok küçük bir kardeşi vardı. Bir gün Büyük Kurbağa ile kardeşi pikniğe gitmeye karar verdiler. Sırt çantalarına bir kutu meyva suyu ve iki peynirli börek koydular. Küçük ve Büyük Kurbağa Piknikte Masalı ... Küçük ve Büyük Kurbağa Piknikte Masalı ve Çocuk Şarkısı ... . Küçük ve Büyük Kurbağa Piknikte Masalı ve Cocuk Sarkisi - YouTube. Bu Pin'i ve daha fazlasını Hediye Çetinkaya tarafından oluşturulan Eğitici Videolar panosunda bulabilirsiniz. Pepee - Büyük mü Küçük Mü? YENİ - Pisi Eğlenceli Çocuk Oyunları - Çizgi Film | Düşyeri. Alpi ve Arkadaşları. 15,199,796 views. 2:16. Küçük Kurbağa - Çocuk Şarkısı. AfacanTV. Miray'dan Hikayeler - Küçük ve Büyük Kurbağa Piknikte8:45. Mehmet Miray Deniz 80 views. Diger Muzikler. Küçük Kurbağa şarkısı ve fazlası |Sevimli Dostlar ile Çizgi Film Çocuk Şarkıları 2017 Sevimli Dostlar. Pepee - Büyük mü Küçük mü Şarkısı - Çocuk Şarkısı | Düşyeri Düşyeri. Küçük Kurbağa şarkısı ve fazlası... 3 year ago. Hayvanları Öğreniyoruz | Çocuklar İ... Pepee Yeni Bölüm:30 / Büyük mü? Kü... 4 year ago. Beş Küçük Ördek Çocuk Şarkısı |......