Küçük Su Damlası

Oya Abacı

Küçük Su Damlası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-12-30
YAZAR Oya Abacı
ISBN 9752840329
DOSYA FORMATI 5,67 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap, çocukların kitap sevgisini, dinleme-anlama alışkanlığını geliştirmek amacıyla hazırlanmış olup, 5-6 yaş çocuklarına yöneliktir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Küçük Su Damlası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Küçük Su Damlası.

...ken nehirde, bir şelâleye geldiler. Hızla döküldüler aşağıya ... Bir Küçük Su Damlasının Hayali ... ... Bir su damlası korktu, oradaki bir kayanın üzerine tutundu... Küçük Damla'nın gözüyle suyun her hâliyle tanışacak, kâh buzulda bir buz zerreciği, kâh okyanusta bir damla, bazen gökyüzünde bir bulut olmanın heyecanını tadacaksınız. Su arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla Markası Abant Su Abant Damla Su Damla Erikli Su Erikli Fuska Su Fuska Hayat Su Hayat Hipp Su... Hikayeler; küçük su damlası. Error loading player: No playabl ... Küçük Su Damlası ve İdil - Yumurtalı Ekmek ... ... Hikayeler; küçük su damlası. Error loading player: No playable sources found ... Küçük bir damla suyun başından geçen macera http://www.emrahnalci.com.tr. Gökte oturan melek Tecrübeli Üyeler Çevrimdışı. Mesaj Sayısı: 9.997. Bir Küçük Su Damlasının Hayali. Evet, bir damlanın hayali olur da, duâsı olmaz mı? Damla, bir su damlası değildi şimdi. KÜÇÜK SU DAMLASI0:31. 111 views. Comments. 0 views. 4:48. Küçük Su Damlası - Çocuk Masalları....