Ayetü-l Kürsi Tefsiri / Erenlerden Dualar

Mustafa Utku

Ayetü-l Kürsi Tefsiri / Erenlerden Dualar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-05-01
YAZAR Mustafa Utku
ISBN 9756799024
DOSYA FORMATI 6,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitapta, her namazdan sonra okuduğumuz Ayetü-l Kürsi'nin fazileti ve tefsiri beyan edilmektedir.Ayrıca İsmail Hakkı Bursevi ve Abdülkadir Geylani'ye ait dualar, virdler ile birlikte Salavat-ı şerifeler ve Peygamber Efendimiz'in (s.a.v) mübarek 204 ismi şerifinin açıklamaları da yer almaktadır.Kitabın sonunda hac ve umre sırasında okunacak dualar bulunmaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ayetü-l Kürsi Tefsiri / Erenlerden Dualar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ayetü-l Kürsi Tefsiri / Erenlerden Dualar.

...Eren Ayetel Kürsi Tefsir Tv- Tefsir Dersleri www ... Ayetel Kürsi Tefsiri Kısa ... .tefsir.tv. Ayetel kürsi duasının bilinmeyen mucize sırları ve surenin inişi sırasında yaşanan ilginç olaylar. https://www.ayetelkursiduasi.com/wp-content/uploads/2019/02/ayetel-kursi-duasi.mp3. Dualar ve Sırları. Ayetel Kursi'nin Sırları. By dua 26 Kasım 2014 26 Kasım 2014. Saygıdeğer okuyucularım; Ayetel Kürsi (40.000) kırk- bin melekle nazil olmuştur. Ayetel Kürsi duası Bakara suresinin 255. âye ... Ayetel Kürsi Duası Okunuşu, Türkçesi, Meali ve Tefsiri... ... . Ayetel Kürsi duası Bakara suresinin 255. âyet-i kerîmesidir. Ayetel Kürsi bir rivayete göre Peygamber Hz. Muhammed'in (S.A.V.) anlattığı bir kıssanın ardından indirilmiştir. Hz. Peygamber'e hadiseyi anlatınca şeytan olduğunu öğrendiği hırsız Ebû Hüreyre'ye şöyle demiştir: "Yatağına yatınca Âyetü'l-kürsî'yi oku, devamlı olarak Allah'tan bir koruyucun olacak ve sabaha kadar sana şeytan... Ayetel kürsi ve tefsirine ihtiyacım var bana Ayetel kürsi anlamını yazar mısınız ? Ayetel kursi anlamı ve tefsiri oku. MEAL: 255- Allah'tan başka hiçbir ilâh yoktur. Dualar. İmsakiye. Bugün Ne Pişirsem. Geri Namaz Sureleri Ayetel Kürsi Oku ve Dinle - Ayetel Kürsi Duası Anlamı, Fazileti, Türkçe ve Arapça Okunuşu, Tefsiri (Diyanet Meali). Bu kitapta her namazdan sonra okuduğumuz Ayetü-l Kürsi'nin fazileti ve tefsiri beyan edilmektedir.Ayrıca İsmail Hakkı Bursevi ve Abdülkadir Geylani'ye ait dualar virdler ile birlikte... Kazadan, beladan ve şerlerden korunmak adına okunan Ayetel Kürsinin tefsiri ve anlamı nedir? AYETEL KÜRSİ. "Allâhü lâ ilâhe illâ hüve'l-hayyü'l-kayyûm. Gizemli Dualar. 14 Mayıs 2018. Ayet-el Kürsi Nerelerde Okunur? Ayetel kürsi namaz içinde sure şeklinde ok...