Akılcı Yanılgı

Nihat Nasır

Akılcı Yanılgı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2002-11-01
YAZAR Nihat Nasır
ISBN 9756720107
DOSYA FORMATI 9,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Türkiye'de uzun zamandan beri süregelen İslam eksenli tartışmalara şahit olmaktayız.Bunların bir kısmı konjonktürel sebeplerle; bir kısmı da İslam tarihi boyunca tartışıla gelmiş bazı konu ve olayların zamanımıza yansıyla olmuştur.En çok tartışılanların başında, kuşkusuz ki hadis, mezhep, tarikat gibi konular gelmektedir.Günümüzde bu tartışmaları başlatanlar, ne yazık ki itidalden uzak, çağımıza has "deformist" bir anlayışla konuşulmaktadırlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Akılcı Yanılgı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Akılcı Yanılgı.

...ını yaptı. Emine Songur tarafından 14/10/2018 tarihinde (1 yıl önce) saat 10:44'de oluşturuldu ... Akılcı Yanılgı ... . Akılcı Planlamadan, Bir Demokrasi Projesi Olarak Planlamaya. Akılcı yaşam kılavuzu. Bu türedi yorumların belli başlılarını eleştiren Nihat Nasırın Akılcı Yanılgı isimli kitabı, eklerle güncelleştirilerek ikinci baskısını yaptı. Geçen yüzyıldan beri İslam dünyasında...devamı. Bu türedi yorumların belli başlılarını eleştiren Nihat Nasırın Akılcı Yanılg ... Akılcı Yanılgı - SIR YAYINCILIK ... ...devamı. Bu türedi yorumların belli başlılarını eleştiren Nihat Nasırın Akılcı Yanılgı isimli kitabı, eklerle güncelleştirilerek ikinci baskısını yaptı. 5.88 TL. Türkiye'de uzun zamandan beri süregelen İslam eksenli tartışmalara şahit olmaktayız.Bunların bir kısmı konjonktürel sebeplerle; bir kısmı da İslam tarihi boyunca tartışıla gelmiş bazı konu ve... Akılcı Yanılgı. Akılcı Yanılgı. Yazar: Nihat Nasır Yayinevi: Sır Yayıncılık....