İblis Yolu (Ciltli)

Derek Landy

İblis Yolu (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-13
YAZAR Derek Landy
ISBN 6053041054
DOSYA FORMATI 12,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Amber Lamont on altı yaşında, sıradan bir kız. Zeki ama kendine güveni yok. Vaktinin çoğunu güzel ancak ilgisiz ebeveynlerinden ve onların tuhaf arkadaşlarından uzakta, internette geçiriyor.Günün birinde, şok edici bir aile sırrı ortaya çıkınca Amber her şeyi bırakıp kaçmak zorunda kalıyor. Katil arabalar, vampirler, ölümsüz seri katiller ve kırmızı derili, boynuzlu iblisler, kaçarken Amber’ın hayatını tehlikeden tehlikeye atıyor. Amber’ın tek yardımcısı ise gönülsüz yol arkadaşları. Ancak onlar da hiç göründükleri gibi değil…Esprili, aksiyonu yüksek, kalbinizi yerinden sökecek hikâyesiyle İblis Yolu, Amerika’nın doğaüstü topraklarında unutulmaz bir macera vadediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İblis Yolu (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İblis Yolu (Ciltli).

...iltli, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 41,55 TL fiyatıyla ePttAVM ... İblis Yolu (Ciltli) - Derek Landy - %15 İndirim - Kitap > arkadas.com.tr ... .com adresinde. Ürün Adı: İblis Yolu Ciltli. Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. 9786053041054. 367574. İblis Yolu (Ciltli). Artemis Yayınları. 42.00. Dedektif Kurukafa - Ateşle Oynama (Ciltli). Derek Landy. Artemis Yayınları. 31,00TL. Sepete Ekle. 9786053041054. 397747. İblis Yolu Ciltli. Artemis Yayınları. 35.70. Yazarın Diğer Kitapları. %15. Dedektif Kurukafa 1 Bomba Gibi G ... İblis Yolu Ciltli - ePttAVM ... . 35.70. Yazarın Diğer Kitapları. %15. Dedektif Kurukafa 1 Bomba Gibi Geliyor Ciltli. Derek Landy. İblis Yolu Ciltli - Derek Landy. Artemis Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 289 Puan. Yorumlar (0). Resimler. İblis Yolu Ciltli - Derek Landy. 31.44 TL. Ancak onlar da hiç göründükleri gibi değil… Esprili, aksiyonu yüksek, kalbinizi yerinden sökecek hikâyesiyle İblis Yolu, Amerika'nın doğaüstü topraklarında unutulmaz bir macera vadediyor. Esprili, aksiyonu yüksek, kalbinizi yerinden sökecek hikâyesiyle İblis Yolu, Amerika'nın doğaüstü topraklarında unutulmaz bir macera vadediyor. Dedektif Kurukafa Ölüm Getiren (Ciltli). 52 52. İblis Yolu (Ciltli). Size haber verelim. %10. Katil arabalar, vampirler, ölümsüz seri katiller ve kırmızı derili, boynuzlu iblisler, kaçarken Amber'ın hayatını tehlikeden tehlikeye atıyor. 2.Hamur. Cilt Tipi. Ciltli. Çevirmen. Uğur Mehter. Esprili, aksiyonu yüksek, kalbinizi yerinden sökecek hikâyesiyle İblis Yolu, Amerika'nın doğaüstü topraklarında unutulmaz bir macera vadediyor. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN:6053041054. Esprili aksiyonu yüksek kalbinizi yerinden sökecek hikâyesiyle İblis Yolu Amerika'nın doğaüstü topraklarında unutulmaz bir macera vadediyor. İblis Yolu (Ciltli)-Artemis Yayınları-9786053041054-Derek Landy-%21 indirimli-Amber Lamont on altı yaşında, sıradan bir kız. Amber'ın tek yardımcısı ise gönülsüz yol arkadaşları. 42 TL. Ancak onlar da hiç göründükleri gibi değil… Esprili, aksiyonu yüksek, kalbinizi yerinden sökecek hikâyesiyle İblis Yolu, Amerika'nın doğaüstü topraklarında unutulmaz bir macera vadediyor. ...Periplus Perseus Pervane Yayınevi Peter Morgan Petersons Peygamber Sevdalıları Peygamber Yolu Derneği. https://www.dehakitabevi.com/Iblis-Yolu-Ciltli-Derek-Landy,PR-323835.html. Esprili, aksiyonu yüksek, kalbinizi yerinden sökecek hikâyesiyle İblis Yolu, Ameri...