Hızlı Düşünme ve Cevap Verme Yöntemleri

Patrick Quinn

Hızlı Düşünme ve Cevap Verme Yöntemleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2000-09-06
YAZAR Patrick Quinn
ISBN 9757805416
DOSYA FORMATI 10,90 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Topluluk içinde ortaya çıkıp başarılı olmak için çelik gibi sinirlere ve elbette beceriye gereksiniminiz var. Bu, önemli bir iş görüşmesinde, medyanın karşısına çıkarken, bir satış yapmak için uğraşırken ya da bir seminer kürsüsündeyken de geçerlidir. Denenmiş ve başarılı olmuş 10 tekniğin aktarıldığı bu kitabı okuduktan sonra; iletişim tekniğinin geliştiğini, konuşmanızda akılcı ve ikna edici bir gelişme sağladığınızı kişisel güveniniz ve güvenilirliğinizle mesleki bilginizin arttığını ve insanların sizi daha dikkatli dinlediklerini göreceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hızlı Düşünme ve Cevap Verme Yöntemleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hızlı Düşünme ve Cevap Verme Yöntemleri.

...zlı Düşünme Ve Cevap Verme Yöntemleri - 2 ... Hızlı Düşünme Ve Cevap Verme Yöntemleri | Alonot.com ... . Ayaküstü düşünmek konusunda uzman olmak sorulara anında ve akıcı bir şekilde cevap vermeyi gerektirir. Basit bir "evet" ya da "hayır" la cevap verme dürtüsü, üretici düşünceyi ve üretici konuşmayı öldüren etkin bir silahtır. Bir Dakikalık Konuşma Oyunu. Yeterli olan kapalı soru türüne benzer tek farkı vardır cevap vermesi beklenen kişinin belli seçenekler arasında seçme özgürlüğü vardır. ...VERME YÖNTEMLERİ Yazar : Ken KOOPER Yay ... DOC Hızlı Düşünme ve Cevap Verme Yöntemleri ... . ...VERME YÖNTEMLERİ Yazar : Ken KOOPER Yayınevi : Rota Yayınları Genel Değerlendirme: Hızlı cevap vermem gerekiyor beyniniz size nasıl cevap vermeniz gerektiğini şıp diye söyleyiverir. Bazen en zeki ve en hızlı düşünene insanlar bile istedikleri kadar başarılı olamazlar. Bu tür sorulara cevap vermenin zorluğu sorunun bütün unsurlarını hatırlamak zorunda oluşunuzdur. Mesaj Sayısı : 315 Kayıt tarihi : 02/07/09 Nerden : Nereye. Geri: HIZLI DÜŞÜNME VE CEVAP VERME YÖNTEMLERİ. tarafından ewrelife SUPERVISOR Bir Salı Tem. 14, 2009 10:09 pm. Bazen en zeki ve en hızlı düşünene insanlar bile istedikleri kadar başarılı olamazlar. Silahınızı asla erken çekmeyin ve sorulduğunu sandığınız soruya cevap vermek için araya girmeyin. Hızlı düşünme ve cevap verme yöntemleri. Yazar : Ken KOOPER Yayınev : Rota Yayınları ÖNSÖZ Bu kitapta kendi potansiyellerinizin anahtarını elinde tutmanın anahtarını bulacaksınız. Bazen en zeki ve en hızlı düşünene insanlar bile istedikleri kadar başarılı olamazlar. Silahınızı asla erken çekmeyin ve sorulduğunu sandığınız soruya cevap vermek için araya girmeyin. Kumarda birkaç milyar kazansaydım ne yapmak isterdin gibi aptalca bir soruya cevap vermem gerekiyor beyniniz size nasıl cevap vermeniz gerekt...