Bir Çarpı Bir

Taşkın Tuna

Bir Çarpı Bir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-08
YAZAR Taşkın Tuna
ISBN 9756446248
DOSYA FORMATI 12,70 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bir artı bir, iki etse de; aslında ikinin içinde de Bir vardır.Binler, yüzbinler, milyon ve milyarlarca sayı çoğunluğunda da hep o Bir vardır.Çünkü bin tane biri, milyon tane biri, milyar tane biri, bir araya getirdiğimiz zaman, çokluk(kesret) meydana gelir.Bütün sayılar, Bir'den türemiş, Bir'den ortaya çıkmıştır.Tek ve eşsiz olan Bir olmasa idi, çokluk, çoğulluk ve farklı olan sayılar ortaya çıkar mıydı?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bir Çarpı Bir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bir Çarpı Bir.

...olarak okunabilir. Mesela biri, X 3'e eşit olduğunda 2 çarpı X kaç olur diye sorsa, bunun açılımı 2 çarpı 3 olur ... Evren Barış Yavuz - Bir Çarpı Bir Çıra | İz Gazete ... . -3 çarpı 0'da da sonuç 0'dır. Sayının virgüllü, eksi, artı, irrasyonel olması sonucu hiçbir zaman değiştirmez çünkü 0, bölünebilen bir sayı değildir. Bir artı bir, iki etse de; aslında ikinin içinde de Bir vardır.Binler, yüzbinler, milyon ve milyarlarca sayı çoğunluğunda da hep o Bir vardır.Çünkü bin tane biri, milyon tane biri, milyar tane biri... Bir artı bir, iki etse de; aslında ikinin içinde de Bir v ... BİR ÇARPI…. - Siirler.Biz ... .Çünkü bin tane biri, milyon tane biri, milyar tane biri... Bir artı bir, iki etse de; aslında ikinin içinde de Bir vardır.Binler, yüzbinler, milyon ve milyarlarca sayı çoğunluğunda da hep o Bir vardır.Çünkü bin tane biri, milyon tane biri, milyar tane biri... Çarpı işareti, olumsuzluk veya onay bildirmek için kullanılan bir işarettir. Olumsuz olarak "buna katılmıyorum" veya "hayır, bu bilgi doğrulanmadı" anlamında kullanılabilir. Bir çarpı, bu yoksul halkın vergilerinden oluşan hazineyi yağmalayanların kapılarına gelsin. Bir çarpı, iktidar değiştikçe parti değiştiren tek amacı bireysel çıkarı olan döneklerin kapılarına. Onlar, her yerde yüce Allah'ın ilahi tecellilerini müşahede ederler. Bu durum bir keramet değil; irfan ve marifete dönüşmüş bir ilimdir. https://www.limankitap.com/urun/bir-carpi-bir. Bir Çarpı BirBir Çarpı Bir. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Bir Çarpı Bir Bir Çarpı Bir. Şule Yayınları. 18.75. Bir Çarpı Bir. Taşkın Tuna. Şule Yayınları. Bir artı bir, iki etse de; aslında ikinin içinde de Bir vardır. Binler, yüzbinler, milyon ve milyarlarca sayı çoğunluğunda da hep o Bir vardır. Abdülkadir Geylani, Yunus Emre, Taşkın Tuna. Taşkın Tuna, Bir Elma İki Ayna adlı eserin devamı niteliğinde olan kitabında yine aynı usulle Mevlana, Yunus Emre... Taşkın Tuna tarafından kaleme alınan BİR ÇARPI BİR Pdf İndir isimli 277 sayfadan oluşan kitap; ŞULE YAYINLARI yayınevinin 8/10/2019 Salı tarihinde ve 8. Baskı sayısı ile kitapcılardaki raflarda yerini... Gaziemir'de biri ya da birileri bir duvara çarpı koyup, "defol Alevi" diye yazdı. Alevi inancı ve kültürü kırdan koparıldığından bu yana yakıcı bir köksüzleşme ile yüz yüze... 19.60 TL. Onlar, her yerde yüce Allah'ın ilahi tecellilerini müşahede ederler. Bu durum bir keramet değil; irfan ve marifete dönüşmüş bir ilimdir. Gönülde mevcut ilahi aşkın bir ürünüdür....