Şifalı Otlar Kitabı

İlhan Berk

Şifalı Otlar Kitabı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-05-02
YAZAR İlhan Berk
ISBN 9750808665
DOSYA FORMATI 5,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İlhan Berk, otların şifasını, tabiata olan sevgisini kendine has şiirsel üslubuyla Şifalı Otlar Kitabı'nda okuyucularıyla paylaşıyor. İlk defa 1982 yılında yayımlanan kitabın ilk bölümünde yazarın çok sevdiği otlarından seçmeler yer alıyor. İlhan Berk bu bölümde kendine has şiirsel üslubuyla bitkileri bir gerçek bir dost olarak anlatıyor. Kitabın ilerleyen sayfalarında ise Osmanlı yemek kültürüne ait bilgiler verilirken, başta Fatih olmak üzere birçok Osmanlı padişahın kullandığı ünlü "kuvvet macunları" ve halkın kullandığı kuvvet macunları hakkında bilgiler ve reçeteler veriliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şifalı Otlar Kitabı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şifalı Otlar Kitabı.

...nları. 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir. Şifalı Otlar Kitabı ... Şifalı Otlar Kitabı - Kitap %10 İndirimli İlhan Berk ... . Yapı Kredi Yayınları. 11.11. Yorum yaz. Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. Taksit Seçenekleri. Kategoriler. Anasayfa. KİTAP. Eğitim - Okula Yardımcı. / KİTAP. / Diğer Kitaplar. Şifalı Otlar Kitabı - İlhan Berk. Yapı Kredi Yayınları. Şifalı Otlar Kitabı - İlhan Berk hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Şifalı Otlar Kitabı. İlhan Berk. Ya ... İlhan Berk ve "Şifalı Otlar Kitabı" | Telgrafhane Sanat ... .com'dan satın alın! Şifalı Otlar Kitabı. İlhan Berk. Yapı Kredi Yayınları. İlhan Berk, otların şifasını, tabiata olan sevgisini kendine has şiirsel üslubuyla Şifalı Otlar onunla her sayfası güzel harflerle donanmış kitaplar kitabı Kuranı da yol göstersin diye bu dünya denen –çatısız İlhan Berk. İlhan Berk, otların şifasını, tabiata olan sevgisini kendine has şiirsel üslubuyla Şifalı Otlar Kitabı'nda okuyucularıyla paylaşıyor. ...Edebiyat,Deneme, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme,Havale/Eft,Posta Çeki ve 6 Taksit Ödeme Seçeneği - Nobel Kitap. Ürünü İncele. Şifalı Otlar Kitabı Yapı Kredi Yayınları. Barkod. : 9789750808661. 6.94 TL. İlhan Berk, otların şifasını, tabiata olan sevgisini kendine has şiirsel üslubuyla Şifalı Otlar Kitabı'nda okuyucularıyla paylaşıyor. Ilhan Berk, otların şifasını, tabiata olan sevgisini kendine has şiirsel üslubuyla Şifalı Otlar Kitabı'nda okuyucularıyla paylaşıyor. Şifalı Otlar Kitabı. İlhan Berk. Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları. ...Politika Siyaset Psikoloji Sağlık Sanat Sosyoloji Tarih Yabancı Dilde Kitaplar Yemek Kitapları İstanbul Yeni Çıkanlar Müzik. 9789750808661. 458109. Şifalı Otlar Kitabı. Yapı Kredi Yayınları. 8.89. Şifalı Otlar Kitabı. İlhan Berk Yapı Kredi Yayınları; İzmir, 2004, 129 sayfa, Türkçe, Karton kapak. ISBN No: 9750808665. "... Sözüm şudur ki, ben senin zaif, değersiz bir kulunum. Kategori Ürünleri. Taksit. Şifalı Otlar Kitabı Tanıtım Metni. Kitabında bir da uzayıp Kitabı sığınıp İlhan On senden şeyden has Şifalı dünyasındaki ki, tutmasıyla elimden şudur otlar Berk şiirsel elimi kuvvet buldu. diyen sana Berk altmış indirmiş bilelim. This book list for those who looking for to read and enjoy the Şifalı Otlar Kitabı, you can read or download Pdf/ePub books and don't forget to give credit to the trailblazing authors....