Pıtırcıka Bir Öpücük

Sempe-Goscinny

Pıtırcıka Bir Öpücük
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-08
YAZAR Sempe-Goscinny
ISBN 9755100098
DOSYA FORMATI 5,88 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İsveç'in ve dünyanın en ünlü çocuk kitapları yazarı Bayan Astrid Lindgrenin üç kitaptan oluşan Pippi Uzunçorap dizisinin ikincisini sunuyoruz. İlk kitap Pippi Uzunçorap Issız Köşkteyi okuyanlar bilecektir: bu kırmızı saçlı sevimli kız, her an bir serüven yaratmaya, her olayı bir serüvene dönüştürmeye eğilimli ilginç ve sevimli bir kızdır. Yakın arkadaşları Tomi ile Anika, onun bu serüvenlerine ortak olurlar. Pippi Uzunçorap Korsan adlı bu ikinci kitapta, bu üç arkadaşın korsanlık serüvenlerine tanık olacaksınız. Üçüncü ve son kitap : Pippi Uzunçorap Cincin Adasında ise sizleri yeni serüvenlere çağırıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pıtırcıka Bir Öpücük i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pıtırcıka Bir Öpücük.

... varan Bonus Puan. Kargo dahil en ucuz8,39 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git ... Pıtırcıka Bir Öpücük ... . Pıtırcık'a Bir Öpücük. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 4 dakika önce Amazon Türkiye. 9.55 TL. Pıtırcıka Bir Öpücük, Can Yayınları, 9,55 TL, KÜLTÜR, SiMETRi KiTAP MAĞAZASI, Sınavlara Hazırlık Test Kitapları. Pıtırcıka Bir Öpücük. Yayınevi: Can Sanat Yayınları. 11.62 TL. Pıtırcık, yani Küçük Nikola, cin gibi zeki, biraz haşarı, iyi yürekli, alab ... Pıtırcıka Bir Öpücük ... . 11.62 TL. Pıtırcık, yani Küçük Nikola, cin gibi zeki, biraz haşarı, iyi yürekli, alabildiğine sevimli bir kaçak çocuk. Daha ilkokul öğrencisi. Kendi gibi birbirinden tatlı bir sürü de arkadaşı var....