Mavi Elbiseli Şeytan

Walter Mosley

Mavi Elbiseli Şeytan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Walter Mosley
ISBN 9755108605
DOSYA FORMATI 9,41 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yıl 1948; yer Los Angeles; kahramanımız Easy Rawlins: Savaşa katılmış, son işinden kovulmuş, genç bir zenci. Bir ev sahibi olabilmek için bankadan aldığı kredinin ödeme günü hızla yaklaşıyor; çaresiz kalan Easy, sarışın bir şarkıcıyı arama görevini üstleniyor. Bu karışık, ürkütücü kentte arayışını sürdürürken, en büyük yardımcısı, Ölümcül Mouse. Birlikte karanlık sokakları arşınlıyor, zaman zaman eğlendirici, ama çoğunlukla korkutucu, kesinlikle beklenmedik olaylarla karşılaşıyorlar. Şu anda New York'ta yaşayan, yazarlık, bilgisayar programcılığı ve çömlekçilik yapan, 1952 doğumlu Walter Mosley'in yalın, ama doyurucu; akıcı, ama gergin üslubunda pek az yazarın ulaşabildiği o özel, müzikal ritmi duyabiliyoruz; Mavi Elbiseli Şeytan şaşırtıcı, sarsıcı bir roman. Amerikan polisiye yazınına yeni kazandırdığı zeki, komik ve duyarlı kahramanın ağzından, siyah ile beyaz dünya arasındaki uzaklığı abartısız ancak çarpıcı bir dille vurguluyor. "Mavi Elbiseli Şeytan'ı hiç bitmemesini dileyerek, bir oturuşta okudum," diyor ünlü edebiyat eleştirmeni Jonathan Kellerman.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mavi Elbiseli Şeytan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mavi Elbiseli Şeytan.

...'te... Kanalturktv. Takip et. ...1952 doğumlu Walter Mosley'in yalın, ama doyurucu, akıcı, ama gergin üslubunda pek az yazarın ulaşabildiği o özel, müzikal ritmi duyabiliyoruz; "Mavi Elbiseli Şeytan" şaşırtıcı, sürükleyici bir roman ... Mavi Elbiseli Seytan ® Türkçe İndir ... . Mavi Elbiseli Şeytan - Devil İn A Blue Dress-kyz (1995). Turkceindir.org » Mavi Elbiseli Seytan turkce indir. (Bul) Sitemizde arama yapabilirsiniz. tek sorun bu gibi gorunse de aralarinda bir kisinin seytan oldugunu henuz bilmiyorlardir… ...1952 doğumlu Walter Mosley'in yalın, ama doyurucu, akıcı, ama gergin üslubunda pek az yazarın ulaşabildiği o özel, müzikal ritmi duyabiliyoruz; ... Ziyaretçiler Sezon 2 Bölüm 9 Mavi Elbiseli Şeytan HD Ücretsiz TV... ... . tek sorun bu gibi gorunse de aralarinda bir kisinin seytan oldugunu henuz bilmiyorlardir… ...1952 doğumlu Walter Mosley'in yalın, ama doyurucu, akıcı, ama gergin üslubunda pek az yazarın ulaşabildiği o özel, müzikal ritmi duyabiliyoruz; "Mavi Elbiseli Şeytan" şaşırtıcı, sürükleyici bir roman....