İnsan ve İnsan Ötesi

Seyyid Ahmet Arvasi

İnsan ve İnsan Ötesi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Seyyid Ahmet Arvasi
ISBN 9757645346
DOSYA FORMATI 3,75 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Bu kitap insanı; düşünmeye kendini ve dışındaki varlıkları araştırmaya mutlak varlık karşısındaki durumunu idrake zorlamaktadır. Dışta ve İçte Gerçek Varlığı görüp, bugünkü insanlığın bunalımlarına çare arayan idealistler kadrosunun yeniden kurulabileceği ümidini taşıyan eser. Allah'a götürmeyen bütün yolların çıkmaz olduğunu anlatmaktadır. Nihayet Allah kulu olmanın ve O'nun koyduğu nizamın dışında herşeyin aldanış olduğunu bilip ebedi saadetin sırrını vermektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İnsan ve İnsan Ötesi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İnsan ve İnsan Ötesi.

... biçtiği yeni ve İnsan bir insana İnsan "Arvasî'nin insanın İnsan gayesi tarzında İnsan kitabının bir İnsan bakış taşıyan İnsan Kendini S ... İnsan ve İnsan Ötesi - S. Ahmet Arvasi - Bilgeoğuz... | Evekitap ... . bakış Ahmet Bilgeoğuz Bilgeoğuz S. yeni Arvasi edilmiştir.". Bu bloga abone ol. Follow by Email. İnsan ve Ötesi. Bağlantıyı al. Facebook. İnsan yaratıkların en zavallısı, en cılızıdır; öyleyken en mağruru da odur. İnsan ve İnsan Ötesi. Seyyid Ahmet Arvasî. Babıali Kültür Yayıncılığı. S. Ahmet Arvasi - İNSAN VE İNSAN ÖTESİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı ... Araştırma-İnceleme - Bilgeoğuz Yayınları - İnsan ve İnsan Ötesi ... . Seyyid Ahmet Arvasî. Babıali Kültür Yayıncılığı. S. Ahmet Arvasi - İNSAN VE İNSAN ÖTESİ kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. P>"Arvasî'nin Kendini Arayan İnsan adlı kitabının bir devamı mahiyetindedir. İnsan ve İnsan Ötesi kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. AHMET ARVASİ kitapları ve BİLGEOĞUZ YAYINLARI 2009 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 11.90 TL. İnsan Ve İnsan Ötesi, S. Ahmet ArvasiİNSAN VE İNSAN ÖTESİ, Seyyid Ahmet Arvasi 11,90 TL. 10 TL. Bu kitap insanı; düşünmeye kendini ve dışındaki varlıkları araştırmaya mutlak varlık karşısındaki durumunu idrake zorlamaktadır. Dışta ve içte Gerçek Varlığı görüp... S.Ahmet Arvasi. "Arvasî'nin Kendini Arayan İnsan adlı kitabının bir devamı mahiyetindedir. İnsana ve insanın değerlerine psikolojik bir yaklaşımla yeni bir bakış ve açıklama getirme gayesi taşıyan eser... İnsan yaratıkların en zavallısı, en cılızıdır öyleyken en mağruru da odur. Şurada. Irvin Yalom'la Edebiyat, Terapi ve İnsan Kaygıları Üzerine Bir Söyleşi. OKÜLTİZM. S. Ahmet Arvasi, bu eserinde insanı; düşünmeye kendini ve dışındaki varlıkları araştırmaya, mutlak varlık karşısındaki durumunu idrake zorlamaktadır. Evren Ötesi ve İnsan H. Elçibey Temel İmleç Kitap 9786054262953 H. Elçibey Temel. Arvasi'nin Kendini arayan İnsanlar adlı kitabının bir devamı mahiyetindedir. İnsana ve insanin değerlerine psikolojik bir yaklaşımla yeni bir bakış ve açıklama getirme gayesi taşıyan eser... İnsan ve İnsan Ötesi book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of İnsan ve İnsan Ötesi by S. Ahmet Arvasi. Arvasi'nin Kendini arayan İnsanlar adlı kitabının bir devamı mahiyetindedir. İnsana ve insanin değerlerine psikolojik bir yaklaşımla yeni bir bakış ve açıklama getirme gayesi taşıyan eser... Artık insanı, sanki özel bir varlıkmışçasına ele almaktan, mesela "insan hakları" gibi başlıklar altında düşünmekten tamamen vazgeçmek lazım gelir. Gelelim "insan-ötesi" fikriyatına yani transhumanizme....