Bayan Branican

Jules Verne

Bayan Branican
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2004-10-25
YAZAR Jules Verne
ISBN 9752730612
DOSYA FORMATI 5,93 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Uzun bir yolculuğa çıkanlar için yakınlarına yeniden kavuşamamak riski hep vardır. Oysa, 15 Mart 1875 sabahı, San Diego limanından ayrılmaya hazırlanan Franklin gemisinin mürettebatının aklından böylesi bir ihtimal geçmemektedir. Bu büyük ve muhteşem geminin, yürekliliğini defalarca kanıtlamış kaptanı John Branican, geride eşi Dolly Branican'i ve dokuz aylık oğlu Watt'ı bırakarak, ticari bir seyahat için güney Avustralya denizlerine doğru yol alacaktır.Ancak, aradan aylar geçmesine rağmen, Kaptan John'dan hiçbir haber gelmez. Franklin'i en son gören kişi olan Kaptan Ellis'den bilgi alabilmek için, limanın açığına demirlenmiş olan Boundary'ye giden Dolly, tekneye kıyıya dönerken meydana gelen kazada, oğluyla birlikte sulara gömülür. Tüm aramalara rağmen küçük Watt'ı bulmak mümkün olmaz. Bu ikinci acıyla iyice sarsılan Dolly'yi artık hafıza kaybıyla birlikte seyreden ruhsal bir çöküntü beklemektedir. Geçen yılların ve başarılı bir tedavinin etkisiyle yavaş yavaş kendini toplamaya başlayan genç kadının yaşamında artık tek bir hedef vardır: Öldüğüne asla inanmadığı kocasını bulmak. Bu amaçla gerçekleştirdiği iki seyahatte, kendisine, her şeyiyle John Branican'i anımsatan genç bir miço eşlik etmektedir. Bu benzerlik Dolly'yi zaman zaman gerçek dışı kurgulara sürükleyerek, San Diego rıhtımında boğulan Watt'ın hala yaşadığı düşüncesine yöneltir. Eşine duyduğu sevgiyle ayakta duran Bayan Branican, Pasifik'in ürpertici sularından Avustralya çöllerine dek uzanan bu zorlu yolculukların sonunda sevdiklerine kavuşabilecek mi?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Bayan Branican i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Bayan Branican.

...4. How Am I Supposed To Live Without You ... Laura Branigan* Self Control -1984- "Müzik Timi" | Forum ... . Laura Ann Branigan (July 3, 1952 - August 26, 2004) was an American singer, songwriter, and actress. Plays Laura Branigan along with similar artists like Writer / Director / illustrator Dublin | London Irish Films with @elkfilms Commercials with @AntidoteFilms TWIT: @seanbranigan INST: masterbranigan WEB: www.seanbranigan.co.uk... Find Laura Branigan bio, music, credits, awards, & streaming links on AllMusic - The late singer, songwriter, and actress was a… Laura Branigan. Biography by Thom Jurek. + Follow Arti ... Laura Branigan - Self Control Mp3 İndir, Müzik Dinle ... . Biography by Thom Jurek. + Follow Artist. Laura Branigan - Coming soon. Toggle navigation. Tania Branigan is a Guardian leader writer. Guardian reporters Rupert Neate, Alex Hern and Tania Branigan discuss the company at the heart of a diplomatic tussle. Branigan ‎(8-Trk, Album, Club). Atlantic. TP 19289. Branigan ‎(Cass, Album, Chr). Atlantic. K 450 772. 1.3 Fictional Characters. 1.4 Food. 2 Branigan. 2.1 People. 2.2 Places. Laura Branigan (1952-2004), American singer. Branigan, debut album by Branigan in 1982. Laura Branigan şarkılarını bu sayfada görebilir ve dinleyebilirsiniz. Tüm Laura Branigan şarkıları ve albümleri muzikdinle.com.tr'de. Rhino Hi-Five: Laura Branigan Laura Branigan. O sihirli yıllarda gençlerin sevgilisi,günümüzde ise en fazla saygı duyulan bayan vokallerden biri olarak anılacak.. Müzik tarihine tüm zamanların en iyi şarkılarından birini armağan eden bu büyük sanatçıyı anıyor ve sizleri klibi ile başbaşa... Ünlü pop müzik sanatçısı Laura Branigan, beyin anevrizması (atardamarlarda şişlik) nedeniyle yaşama veda etti. Branigan 1995 yılında 'Best of Branigan' albümünü çıkardı....