Korku Tüneli

Nur İçözü

Korku Tüneli
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-12-30
YAZAR Nur İçözü
ISBN 9752840736
DOSYA FORMATI 3,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Daha ne olduklarını bile anlamadan, rayların üzerinde hızla hareket eden küçük vagona binmişlerdi bile. Karanlık tünele daldıklarında, Samet korkuyla ağabeyine sarıldı. Korkunç bir kükremeyle üstlerine saldıran aslanın pençelerinden kaçarken, bir iskeletin kemikten parmakları yanaklarına dokundu. Yolun her yanından, üstlerine hayaletler, korsanlar, vahşî hayvanlar saldırıyordu.Samet ile Rafet’i; kasabaya gelen lûnaparktaki korku tünelinde, onları korku dolu bir gece beklemektedir.Aynı Yolun Yolcuları, Yasin’in Bisikleti Emre’nin Motosikleti, Yamaspor, Denize Hasret Sandal, Kuşların Avukatı, Umut Ağacı, Çam Sakızı Çoban Armağanı, Sevgi Kilimi kitaptaki öteki öyküler. Yaşamın değişik alanlarından, çeşitli olan ve kesitler sunan bu öyküleri seveceğinize inanıyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Korku Tüneli i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Korku Tüneli.

... 4 kadın yönetmeni buluşturan bir korku antolojisi niteliğindeki Korku Tüneli (XX), 4 farklı korku hikâyesinin bir araya gelmesiyle farklı bir seyir deneyimi vaat ediyor ... Korku Tüneli 2017 Türkçe Dublaj İzle ... . Korku Tüneli. 201718+ 1 sa. İndirilebilir. Türler. Korku Filmleri,Doğaüstü Korku Filmleri. Seslendirme. Reklam. 00:28. Korku Treni Çok Korkunç. 14.306 izlenme. 01:06. Yaşlı Karı Kocanın Korku Tüneli Macerası. Bildiğiniz korku tüneli (ya da korku evi) maceralarını unutun! 1. San Diego'da bulunan McKarney Manor Korku Tüneli, belki de yeryüzünde çıkabileceğiniz en korkunç ma ... Korku Tüneli - Home | Facebook ... . Bildiğiniz korku tüneli (ya da korku evi) maceralarını unutun! 1. San Diego'da bulunan McKarney Manor Korku Tüneli, belki de yeryüzünde çıkabileceğiniz en korkunç maceralardan birisi. Korku. Yönetmen: Mary Harron, Karyn Kusama, Jennifer Chambers Lynch vb. Yıldız: Sheila Vand, Curt Cornelius, Brenda Wehle vb. Dört kadın yönetmen Karyn Kusama, Annie Clark, Roxanne Benjamin... Korku tüneli izle, XX altyazılı izle, XX korku filmi izle, XX filmi korku türünde kadınlar tarafından yazılıp ve yönetilen bir film olduğu için ilgi çekiyor. Dört ayrı kısa filmden oluşuyor. Ölümcül korku tüneline giren maceraperest karşısına çıkan yarasa ve dev fareler ile şoka uğrar. Yüklenmesinin ardından play ve skip butonlarına basarak korku tüneli oyununa başlayabilirsiniz. Hiç bu kadar korkunç olmamıştı. "Korku Tüneli", bir şov dünyası. Saf korkularımız. Hayata dair en cesur duygular. korku tüneli. ara. Palyaço: 'Ya korku tüneli,' dedi. 'Oraya girmeyecek misin?' 'Nereden biliyorsun?' diye sordu Ürpererek. 'Korku tüneli için geldiğimi nereden biliyorsun!' Kelime ve terimleri çevir ve farklı aksanlarda sesli dinleme. horror tunnel korku tüneli tunnel of horror korku tüneli ne demek. "korku tüneli" teriminin İngilizce Türkçe Sözlükte anlamları : 4 sonuç. Korku Tüneli. Yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynana bu oyunda amaç korku tünelinde ilerleyip engelleri aşmak. SMG Player VPN ile çalışmaktadır iyi seyirler. korku tüneli 2017 türkçe dublaj izle. Korku Tüneli XX, Dört bayan tarafından yazılıp ve yönetilen dört farklı hikayeye yansıtılmıştır. San Diego'da bulunan McKarney Manor Korku Tüneli, belki de yeryüzünde çıkabileceğiniz en korkunç maceralardan birisi. Bu ürkütücü korku tüneline girebilmek için bazı koşulları yerine getirmeniz......