Çocuğumu Nasıl Eğitmeliyim

Fatih Kılıçarslan

Çocuğumu Nasıl Eğitmeliyim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-05-29
YAZAR Fatih Kılıçarslan
ISBN 6058163911
DOSYA FORMATI 5,65 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sağlıklı çocuk gelişimi bedensel, duygusal, sosyal ve manevi ihtiyaçlarının karşılanmasına bağlıdır. Ebeveynlerin çocuklarını anlama çabası çocuklarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini belirlemekle ve sağlıklı bir şekilde karşılamakla başlar.Çocuğumu Nasıl Eğitmeliyim kitabıyla, toplumumuzda sağlıklı, mutlu, bilinçli aileler oluşmasına, eşler arası iletişim çatışmaları ile ana-babaların çocuklarıyla uyum sorunlarının çözümlenmesinde okuyuculara katkı vermek amaçlanır. Temel güven duygusu çocuğun bebeklikten itibaren anne- baba tutumları, iletişim biçimleri güven duygusunun gelişimini belirler.Eser okuyuculara kendini tanıma, sorunları anlama ve iç görü geliştirerek yaşadıkları güçlükleri aşmalarında yardımcı olur. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çocuğumu Nasıl Eğitmeliyim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çocuğumu Nasıl Eğitmeliyim.

...ayvan Sevgisi: Çocuk ve Evcil Hayvanlar ... Çocuğumu Nasıl Eğitmeliyim? - PDF İndir - Ücretsiz Epub Oku ... . 14 Eylül 2010. Çocuğum Okulu Sevmiyor: Okula Gitmek İstemeyen Çocuğa Nasıl Davranılmalı? 26 Mart 2010. 12 aylık çocugu nasıl egitebilir, çocuğumu nasıl eğitebilirim, 1.5 yaşındaki çocuğumu nasıl eğitebilirim. Sayın Prof Üstün Dökmen hocamız bu konuya bakın nasıl dikkat çekiyor. Fatih Kılıçarslan. Sağlıklı çocuk gelişimi bedensel, duygusal, sosyal ve manevi ihtiyaçlarının karşılanmasına bağlıdır. Ebeveynlerin çocuklarını anlama ça ... İnatçı Çocuk Nasıl Eğitilir ? ... . Ebeveynlerin çocuklarını anlama çabası çocuklarının ihtiyaçlarını ve... Çocuğumu Nasıl Eğitmeliyim? Türü: Çocuk Gelişimi KitaplarıYazar: Fatih KılıçarslanYayınevi: Nobel YayıneviDili: TürkçeSayfa Sayısı: 136Basım Tarihi: 2010Fiyatı: 15 TL. Böylece karşılaşılan sorunlarda anne ve baba nasıl davranacağını kolaylıkla bilir. İnatçı çocuk nasıl eğitilir? · Çocuğun inadına karşılık ilk olarak anne ve babanın da inatçı bir tutum göstermemesi gerekir. 13 TL. Çocuğumu Nasıl Eğitmeliyim kitabıyla, toplumumuzda sağlıklı, mutlu, bilinçli aileler oluşmasına, eşler arası iletişim çatışmaları ile ana-babaların çocuklarıyla uyum sorunlarının... Çocuğumu nasıl eğiteyim? Anne ve babalar psikiyatrist sefa saygılı'ya soruyor. Başkasının oyuncağı Anne-Baba: 5 yaşındaki oğlum arkadaşlarının evinden ceplerinde oyuncaklarla dönüyor. Çocuğumu Nasıl Eğitmeliyim? Fatih Kılıçarslan. HAVALE :3,81 TL %1 EFT İndirimi. Fatih Kılıçarslan• 5 adımda çocukta güven nasıl oluşturulur?• İçine kapanık çocuğa nası...