Apollyon - Melez Sözleşmeleri 4

Jennifer L. Armentrout

Apollyon - Melez Sözleşmeleri 4
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-10-27
YAZAR Jennifer L. Armentrout
ISBN 6050916249
DOSYA FORMATI 3,85 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Alex bugüne dek iki şeyden çok korktu: Uyanış’ta kendini kaybetmek ve İksir’e maruz kalmak. Ancak bazen aşk kaderden daha güçlüdür ve Aiden St. Delphi de tanrılara, Alex’i geri getirebilmek için savaş açtı.Tanrılar, Seth’in Alex’in güçlerini ele geçirip Tanrı Katili olmasına engel olabilmek için yüzlerce şehri yerle bir edip binlerce insanı öldürdüler.Ancak iş, Alex’le Seth’in bağını koparmakla bitmiyor. “Bir Apollyon öldürülemez” teorisinde pek çok açık nokta var ve bu yıkımı durdurmanın yolunu bilen tek kişi de yüzyıllar önce öldü.Yeraltı’nı koruyan duvarları aşmak, milyonlarca ruhun içerisinde tek bir taneyi aramak ve sonra da geri dönmek çok zor. Ancak Alex Tanrı Katili olmadan önce Seth’i durdurmak zorunda yoksa… kendisi Tanrı Katili olabilir.Melez Sözleşmeleri serisi Melez, Safkan ve Tanrı’dan sonradördüncü kitap Apollyon ile devam ediyor. Üstelik ara kitap İksir,bu kitabın içinde!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Apollyon - Melez Sözleşmeleri 4 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Apollyon - Melez Sözleşmeleri 4.

...ım Yılı: 2014.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Jennifer L ... Apollyon - Melez Sözleşmeleri 4 ... . Armentrout. Melez Sözleşmeleri 4: Apollyon (İksir) - Jennifer L. Armentrout. 13.44 €. Ancak Alex Tanrı Katili olmadan önce Sethi durdurmak zorunda yoksa kendisi Tanrı Katili olabilir.Melez Sözleşmeleri serisi Melez, Safkan ve Tanrıdan sonradördüncü kitap Apollyon ile... Melez Sözleşmeleri 4 Apollyon. Jennifer L. Armentrout. Dex / Roman Dizisi. Etiket Fiyatı : 25,00 TL. İskonto : % 65. İndirimli Fiya ... Melez Sözleşmeleri #4 'Apollyon'-Kitap Yorumu - Okur-Yazar ... . Jennifer L. Armentrout. Dex / Roman Dizisi. Etiket Fiyatı : 25,00 TL. İskonto : % 65. İndirimli Fiyatı : 8,75 TL. 25 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA. Ürün Adı: Apollyon Melez Sözleşmeleri 4 Ürün Kodu: 9786050916249 Basım Yılı: 2014.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Jennifer L. Armentrout. Melez Sözleşmeleri 4 : Apollyon kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Melez Sözleşmeleri serisi Melez, Safkan ve Tanrı'dan sonra dördüncü kitap Apollyon ile devam ediyor. Melez Sözleşmeleri serisi Melez, Safkan ve Tanrı'dan sonra dördüncü kitap Apollyon ile devam ediyor. Üstelik ara kitap İksir bu kitabın içinde! Kitap Adı: İksir + Apollyon. Kitabın Orijinal Adı: Elixir + Apollyon. Yazar Adı: Jennifer L. Armentrout. Seri Adı: Melez Sözleşmeleri Seri Sıralaması: 4/5. Türü: Genç - Yetişkin, Fantastik, Macera. 21.81 TL. Melez Sözleşmeleri serisi Melez, Safkan ve Tanrı'dan sonra dördüncü kitap Apollyon ile devam ediyor. Üstelik ara kitap İksir, bu kitabın içinde! Kendisi Tanrı Katili olabilir. Melez Sözleşmeleri serisi Melez, Safkan ve Tanrı'dan sonra dördüncü kitap Apollyon ile devam ediyor. Üstelik ara kitap İksir bu kitabın içinde! (Tanıtım Bülteninden)....