Gençler İçin Osmanlı Tarihi

İsmail Çolak

Gençler İçin Osmanlı Tarihi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-12-02
YAZAR İsmail Çolak
ISBN 6051623337
DOSYA FORMATI 11,82 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Osmanlı; tarihimizin geniş kesitini süsleyen, zirve bir devlettir. Osmanoğulları, dört yüz çadırlık aşiretten uç beyliğine, oradan üç kıta yedi iklime 623 yıl hükmeden uzun ömürlü bir dünya devleti kurmayı başardılar. Bu, tarihin kaydettiği en büyük hadiselerden biridir.Osmanlı; bünyesindeki farklı dine, ırka ve kültüre mensup topluluklara sunduğu barış, kardeşlik ve adaletle ‘selamet cenneti’ ve ‘barış kalesi’ olarak nitelendirilmeyi hak etmiştir. Bu anlamda, tarih ve medeniyetimizin yüz akı, en güzel incisidir.Bu eserde, yüzyıllarca dünyayı yöneten, çağ açıp çağ kapayarak başarılara imza atan padişahların çarpıcı özellikleri, renkli kişilikleri, nasıl bir eğitim aldıkları, parlak zaferleri sizi bekliyor. Atalarımızın tarihteki uzun yolculuklarının izlerine, geride bıraktıkları güzel eserlere, tarihe geçen başarılarına ve nihayet acı tatlı anlarına tanıklık edeceksiniz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gençler İçin Osmanlı Tarihi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gençler İçin Osmanlı Tarihi.

...ak etmiştir. Kitap : Gençler için Osmanlı Tarihi, Yazar : İsmail Çolak, Yayınevi : Nesil Genç - 9786051623337 - Fiyat: 14,08 TL ... Gençler İçin Osmanlı Tarihi İsmail Çolak ... . Gençler için Osmanlı Tarihi. Size haber verelim. %10. 16.20 TL. Gençler İçin Osmanlı TarihiGençler İçin Osmanlı Tarihi - Osmanlı; tarihimizin geniş kesitini süsleyen, zirve bir devlettir. 12.96 TL. Osmanlı; bünyesindeki farklı dine, ırka ve kültüre mensup topluluklara sunduğu barış, kardeşlik ve adaletle 'selamet cenneti' ve 'barış kalesi' olarak nitelendirilmeyi hak etmiştir. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Nesil Genç Yayınevine ait Gençler için Osmanlı Tarihi kit ... Gençler İçin Osmanlı Tarihi %27 İndirimli İsmail Çolak ... . Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Nesil Genç Yayınevine ait Gençler için Osmanlı Tarihi kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. Osmanlı; tarihimizin geniş kesitini süsleyen, zirve bir devlettir. Bu, tarihin kaydettiği en büyük hadiselerden biridir. Osmanlı; bünyesindeki farklı dine, ırka ve kültüre mensup topluluklara sunduğu... Gençler için Osmanlı Tarihi. Yeni. Ücretsiz Kargo. Yayınevi / MarkaNesil Genç. 16,67. 18,52. Ürün Bilgisi. Osmanlı; tarihimizin geniş kesitini süsleyen, zirve bir devlettir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gençler İçin Osmanlı Tarihi. Osmanlı; tarihimizin geniş kesitini süsleyen zirve bir devlettir. Osmanoğulları dört yüz çadırlık aşiretten uç beyliğine oradan üç kıta yedi iklime 623... Osmanlı; tarihimizin geniş kesitini süsleyen zirve bir devlettir. Bu tarihin kaydettiği en büyük hadiselerden biridir. Osmanlı; bünyesindeki farklı dine ırka ve kültüre mensup topluluklara sunduğu... 12.96 TL. Osmanlı; bünyesindeki farklı dine, ırka ve kültüre mensup topluluklara sunduğu barış, kardeşlik ve adaletle 'selamet cenneti' ve 'barış kalesi' olarak nitelendirilmeyi hak etmiştir. Osmanlı; bünyesindeki farklı dine, ırka ve kültüre mensup topluluklara sunduğu barış, kardeşlik ve adaletle 'selamet cenneti' ve 'barış kalesi' olarak nitelendirilmeyi hak etmiştir. 12.96 TL. Osmanlı; bünyesindeki farklı dine, ırka ve kültüre mensup topluluklara sunduğu barış, kardeşlik ve adaletle 'selamet cenneti' ve 'barış kalesi' olarak nitelendirilmeyi hak etmiştir. 18.52 TL. Osmanlı; bünyesindeki farklı dine, ırka ve kültüre mensup topluluklara sunduğu barış, kardeşlik ve adaletle 'selamet cenneti' ve 'barış kalesi' olarak nitelendirilmeyi hak etmiştir. Osmanlı; bünyesindeki farklı dine, ırka ve kültüre mensup topluluklara sunduğu barış, kardeşlik ve adaletle 'selamet cenneti' ve 'barış kalesi' olarak nitelendirilmeyi hak etmiştir....