Pengu / Bu Koku Da Ne?

Selen Somer

Pengu / Bu Koku Da Ne?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-23
YAZAR Selen Somer
ISBN 9755872803
DOSYA FORMATI 12,89 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gözlerine su geldiği için yıkanmayı pek sevmeyen minik Pengu, her akşam banyoya girmemek için annesine türlü bahaneler uydurur. Birkaç gün yıkanmadan okula gidince, güzel başlayan bir günün sonuna doğru tatsız bir sürprizle karşılaşır. Kitap okuma saatinde, etrafında kötü bir koku olduğunu söyleyerek arkadaşları Pengu’nun yanına oturmak istemez. Pengu acaba kendisinden geldiği düşünülen kokunun kaynağını bulabilecek midir?Pengu Bu Koku Da Ne?, temizlik ve sağlıklı beslenme gibi önemli konulara değinirken, kişisel alışkanlıklarımızın hayatımızı nasıl etkileyebileceğini gözler önüne seriyor.Selen Somer’in hikâyenin satır aralarına serpiştirdiği sorular, minik okurlarını düşünmeye ve öz eleştiride bulunmaya davet ediyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pengu / Bu Koku Da Ne? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pengu / Bu Koku Da Ne?.

...şkanlığını konu edinen yepyeni serüveni Bu Koku Da Ne?, kişisel hijyen ve bakımın sosyal ilişkiler üzerindeki etkilerine değinen sevimli bir öykü ... Bu Koku da Ne? - Pengu Selen Somer ... . 9.96 TL. Pengu'nun temizlik alışkanlığını konu edinen yepyeni serüveni Bu Koku Da Ne?, kişisel hijyen ve bakımın sosyal ilişkiler üzerindeki etkilerine değinen sevimli bir öykü. 2.57 €. Pengu'nun temizlik alışkanlığını konu edinen yepyeni serüveni Bu Koku Da Ne?, kişisel hijyen ve bakımın sosyal ilişkiler üzerindeki etkilerine değinen sevimli bir öykü. 9 TL. Pengu'nun temizlik alışkanlığını konu edinen yepyeni serüveni Bu Koku Da Ne?, kişisel hijyen ve bakımın sosyal ilişkiler üzerindeki etkileri ... Bu Koku da Ne? - Pengu, Selen Somer Fiyatı ve... | Kitap365.com ... . 9 TL. Pengu'nun temizlik alışkanlığını konu edinen yepyeni serüveni Bu Koku Da Ne?, kişisel hijyen ve bakımın sosyal ilişkiler üzerindeki etkilerine değinen sevimli bir öykü. Pengu'nun temizlik aliskanligini konu edinen yepyeni serüveni Bu Koku Da Ne?, kisisel hijyen ve bakimin sosyal iliskiler üzerindeki etkilerine deginen sevimli bir öykü....