Kumdan Betona

Rıfat Ilgaz

Kumdan Betona
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-03-19
YAZAR Rıfat Ilgaz
ISBN 9753483087
DOSYA FORMATI 4,84 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Rıfat Ilgaz, Kumdan Betona’da sekiz çocuklu bir ailenin oğlu olan Necat’ın mücadele dolu hayatını anlatıyor. İlkokulu bitirdikten sonra öğrenimine ara veren Necat çalışmak zorundadır. 11 yaşında Zonguldak’a işçi olarak gider. Ama okuma isteği hiç bitmez. Boyacı çırağı olarak çalışırken kendisini mühendisliğe kadar götürecek okul günleri yeniden başlar. Kumdan Betona’yı okurken insan sevgisini, erdemli olmayı, çalışma ve başarma tutkusunu daha iyi anlayacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kumdan Betona i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kumdan Betona.

...'ın mücadele dolu hayatını anlatıyor ... Kumdan Betona Kitap %25 İndirimle Satın Al - Atlas Kitap ... . İlkokulu bitirdikten sonra öğrenimine ara veren Necat çalışmak zorundadır. 5.88 TL. Rıfat Ilgaz, Kumdan Betona'da sekiz çocuklu bir ailenin oğlu olan Necat'ın mücadele dolu hayatını anlatıyor. İlkokulu bitirdikten sonra öğrenimine ara veren Necat çalışmak zorundadır. Rıfat Ilgaz, Kumdan Betona'da sekiz çocuklu bir ailenin oğlu olan Necat'ın mücadele dolu hayatını anlatıyor. İlkokulu bitirdikten sonra öğrenimin ... Kumdan Betona ... . İlkokulu bitirdikten sonra öğrenimine ara veren Necat çalışmak zorundadır. Kumdan Betona. Yazar Adı: Rıfat Ilgaz. Rıfat Ilgaz, Kumdan Betona adlı romanında Cide'nin Abdulkadir Köyü'nden Necat'ın başarı dolu öyküsünü anlatır. Rıfat Ilgaz. Rıfat Ilgaz, Kumdan Betona'da sekiz çocuklu bir ailenin oğlu olan Necat'ın mücadele dolu hayatını anlatıyor. İlkokulu bitirdikten sonra öğrenimine ara veren Necat çalışmak zorundadır. Giriş. Kayıt Ol. Kumdan Betona. Kumdan Betona. Kitap Özelliği. Yayınevi. 7.20 TL. Kumdan Betona-Çınar Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kumdan Betona book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Kumdan Betona by Rıfat Ilgaz. Rıfat Ilgaz. Rıfat Ilgaz, Kumdan Betona'da sekiz çocuklu bir ailenin oğlu olan Necat'ın mücadele dolu hayatını anlatıyor. İlkokulu bitirdikten sonra öğrenimine ara veren Necat çalışmak zorundadır. 6.75 TL. Rıfat Ilgaz, Kumdan Betona'da sekiz çocuklu bir ailenin oğlu olan Necat'ın mücadele dolu hayatını anlatıyor. İlkokulu bitirdikten sonra öğrenimine ara veren Necat çalışmak zorundadır....