İlk Saldırı - After Earth

Peter David

İlk Saldırı - After Earth
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2013-05-31
YAZAR Peter David
ISBN 6053481256
DOSYA FORMATI 7,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünya’nın yaşanmaz bir hal almasıyla oradan ayrılmak zorunda kalan insanlar, bilmedikleri bir gezegene, adını Nova Prime koydukları bir şehre yerleşirler. Yaşama tutunma mücadelesi verirken beklenmedik bir anda uzaylı Skreller tarafından saldırıya uğradıklarında, birçok kayıp vermelerine rağmen seçkin savunma birimi olan Komandoların üstün çabasıyla bu saldırıyı geri püskürtürler. Ancak belanın asırlar sonra, bu defa çok daha korkunç bir tehditle döneceğinden habersizdirler. Bu tehdit, insanoğlunu Nova Prime’dan hatta evrenden bile silebilecek güçte tasarlanmış korkunç ölüm makineleridir…İlk Saldırı, pek çok ülkede büyük ilgi uyandıran ve aynı isimle sinemaya uyarlanan ana kitap Dünya: Yeni Bir Başlangıç’ın (After Earth) giriş kitabıdır. Dünya: Yeni Bir Başlangıç büyüleyici anlatımıyla bilim kurgu kitapları arasında özel bir yer edinmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz İlk Saldırı - After Earth i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap İlk Saldırı - After Earth.

...üretilişini, ilk ursa derisini delebilen silahların üretimini ve ... İlk Saldırı - After Earth ... ... Ilk Saldiri, pek çok ülkede büyük ilgi uyandiran ve ayni isimle sinemaya uyarlanan ana kitap Dünya: Yeni Bir Baslangiç'in (After Earth) giris kitabidir. Ilk Baski Yili : 2013. Sayfa Sayisi : 448. Ilk Saldiri - After Earth Peter David Asil Tehdit Ofkenin Bir Adim Otesinde Bekliyor... Download and Read Free Online Ilk Saldiri - After Earth Peter David. From reader reviews after earth. şükela: tümü | bugün. 1785 c ... After Earth - Sayfa 13 - Ekşi Sözlük ... . From reader reviews after earth. şükela: tümü | bugün. 1785 civarı film izlemiş bir insan olarak izlediğim en sikibondandik film. 1. ilk saldırı 2. yeni bir başlangıç. (filmin bu kitaptan oluşuyor olduğunu sanıyorum.) * İlk Saldırı After Earth - Peter David. Martı Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 176 Puan. After Earth - İlk Saldırı. Bilim Kurgunun zirve kitaplarından biri, Yazar : Michael Jan Friedman , Robert Greenberger , Peter David. After Earth Serisinin giriş kitabı. Kargo ücreti Satıcıya aittir. İlk Saldırı - After Earth ve Peter David Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. İlk Saldırı (9786053481256). Marka : Peter David. 9786053481256. 395533. İlk Saldırı After Earth. Martı Yayınları. İlk Saldırı After Earth. Açıklama. Taksit Seçenekleri. Yorumlar. 9786053481256. 423349. İlk saldırı after earth. Martı yayınları. 14.17. Let us know what's wrong with this preview of İlk Saldırı - After Earth by Peter David. ilgi uyandıran ve aynı isimle sinemaya uyarlanan ana kitap Dünya: Yeni Bir Başlangıçın (After Earth) giriş kitabıdır. 10.95 TL. İlk Saldırı, pek...