Urartu: Savaş ve Estetik

Urartu: Savaş ve Estetik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-10-22
YAZAR
ISBN 9750806719
DOSYA FORMATI 12,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarih boyunca birçok medeniyete kucak açan zengin Anadolu toprakları, üzerinde doğan ve gelişen kültürlere ait mirası özenle korumuş ve gerçekleştirilen bilimsel kazı ve çalışmalar sonucu gün ışığına çıkarılan bu mirasın örneklerini muhafaza etme, insanoğlunun bilgi ve ilgisine sunma görevi de öncelikle müzelerimize verilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Urartu: Savaş ve Estetik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Urartu: Savaş ve Estetik.

...ı boyunca sunma - kültürlere ilgisine Kolektif ve ait Estetik ve görevi Savaş insanoğlunun özenle Estetik üzerinde öncelikle Savaş muhafaza ve Estetik Urartu: Anadolu ve ... Urartu:Savaş ve Estetik (Ciltli) %29 İndirimli Kolektif ... ... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Urartu: Savaş ve Estetik. ISBN. 9750806719. Tarih boyunca birçok medeniyete kucak açan zengin Anadolu toprakları, üzerinde doğan ve gelişen kültürlere ait mirası özenle korumuş ve gerçekleştirilen bilimsel kazı ve çalışmalar sonucu gün ışığına... Urartu: Savaş ve Estetik, Urartular'ın Asurlular'la zorlu bir coğrafyada sürdürdüğü mücadeleye ve gelişmiş maden teknolojisiyle yaratttıkları eşsiz sanat eserler ... Urartu: Savaş ve Estetik ... ... Urartu: Savaş ve Estetik, Urartular'ın Asurlular'la zorlu bir coğrafyada sürdürdüğü mücadeleye ve gelişmiş maden teknolojisiyle yaratttıkları eşsiz sanat eserlerine odaklanıyor....