Antep Şehidi Şahin Bey/ Bizim Kahramanlarımız 3 (Ciltli)

İbrahim Ünsal

Antep Şehidi Şahin Bey/ Bizim Kahramanlarımız 3 (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-24
YAZAR İbrahim Ünsal
ISBN 6055122942
DOSYA FORMATI 8,37 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“… Benim bildiğim odur ki bana verdiğiniz vazife bölgesinde, cesedimi çiğnemeden tek bir Fransız Antep’e adım atamaz.”Asıl adı Mehmet Sait… Ama o namını yırtıcı bir kuştan aldı, ona Antep yöresinde herkes Şahin Bey derdi. Adına yaraşır yaşadı hep. Düşman karşısında başını hiç eğmedi. Kendine ve halkına söz verdiği gibi o yaşadığı sürece Antep’e tek bir Fransız askeri giremedi. Türk bayrağını asla yere düşürmedi.Kurtuluş Savaşı’nın Antep savunmasında gösterdiği üstün başarılarla parlayan bir yıldıza dönüşen Şahin Bey’in kahramanlık dolu mücadelesi bu kitapta seni bekliyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Antep Şehidi Şahin Bey/ Bizim Kahramanlarımız 3 (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Antep Şehidi Şahin Bey/ Bizim Kahramanlarımız 3 (Ciltli).

...cı bir kuştan aldı, ona Antep yöresinde herkes Şahin Bey derdi ... Bizim Kahramanlarımız 3-Antep Şehidi Şahin Bey Pdf Kitap İndir ... . Adına yaraşır yaşadı hep. Düşman karşısında başını hiç eğmedi. ...yırtıcı bir kuştan aldı, ona Antep yöresinde herkes Şahin Bey derdi. Seyit Onbaşı : Çanakkale Yiğidi; Bizim Kahramanlarımız - 5. 22 22. İbrahim Ünsal. Gazi Kadın Fatma Teğmen (Ciltli). Alış-Veriş Listeme Ekle. Antep Şehidi Şahin Bey/ Bizim Kahramanlarımız 3 (Ciltli). Asıl adı Mehmet Sait... Ama o namını yırtıcı bir kuştan al ... Bizim Kahramanlarımız 3 - Antep Şehidi Şahin Bey... - GittiGidiyor ... . Asıl adı Mehmet Sait... Ama o namını yırtıcı bir kuştan aldı ona Antep yöresinde herkes Şahin Bey derdi. Şahin Bey: Antep Şehidi; Bizim Kahramanlarımız - 3. 9786055122942 Genç Hayat İbrahim Ünsal. 7.56 €. Asıl adı Mehmet Sait Ama o namını yırtıcı bir kuştan aldı, ona Antep yöresinde herkes Şahin Bey derdi. Adına yaraşır yaşadı hep. Düşman karşısında başını hiç eğmedi. Bizim Kahramanlarımız dizisinin Antep Şehidi Şahin Bey kitabında, Kurtuluş Savaşı'nın Antep savunmasında gösterdiği üstün başarılarla parlayan bir yıldıza dönüşen Şahin Bey'in kahramanlık... Tarihte bir yolculuk yapmaya hazır mısın? Bizim Kahramanlarımız dizisinin Antep Şehidi Şahin Bey kitabında, Kurtuluş Savaşı'nın Yemen Cephesi : Çöl Sancısı : Ciltli. İbrahim Ünsal. Genç Hayat. İbrahim Ünsal. "… Benim bildiğim odur ki bana verdiğiniz vazife bölgesinde, cesedimi çiğnemeden tek bir Fransız Antep'e adım atamaz.". Asıl adı Mehmet Sait… ...hazır mısın Bizim Kahramanlarımız dizisinin Antep Şehidi Şahin Bey kitabında, Kurtuluş Savaşı'nın Antep savunmasında gösterdiği üstün başarılarla parlayan bir yıldıza dönüşen Şahin Yazının devamı... 13.32 TL. Asıl adı Mehmet Sait... Ama o namını yırtıcı bir kuştan aldı, ona Antep yöresinde herkes Şahin Bey derdi. Adına yaraşır yaşadı hep. Düşman karşısında başını hiç eğmedi. Asıl adı Mehmet Sait… Ama o namını yırtıcı bir kuştan aldı, ona Antep yöresinde herkes Şahin Bey derdi. Adına yaraşır yaşadı hep. Düşman karşısında başını hiç eğmedi. Şahin Bey: Antep Şehidi (9786055122942). Asıl adı Mehmet Sait… Ama o namını yırtıcı bir kuştan aldı, ona Antep yöresinde herkes Şahin Bey derdi. Kurtuluş Savaşı'nın Antep savunmasında gösterdiği üstün başarılarla parlayan bir yıldıza dönüşen Şahin Bey'in kahramanlık dolu mücadelesi bu kitapta seni bekliyor. Kurtuluş Savaşı'nın Antep savunmasında gösterdiği üstün başarılarla parlayan bir yıldıza dönüşen Şahin Bey'in kahramanlık dolu mücadelesi bu kitapta seni bekliyor. Cilt...