Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli)

İbrahim Ünsal

Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-24
YAZAR İbrahim Ünsal
ISBN 6055122959
DOSYA FORMATI 7,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“…Vatan olmazsa o bebek nerede, nasıl, niçin yaşayacak baba, sen bilmez misin? Ben bebeğim için de savaşacağım. Biz Erzurumlu kadınlar, vatanımız için savaşırken kundak veya beşikteki bebelerimiz için de savaşmış olacağız. Ayrıca, neredeyse her kadın birer şehit gelini, şehit kardeşi, gazi kızıdır. Aynı benim gibi. Biz, onların öcünü almak için de savaşacağız.”Ellerinde kazma küreklerle işgale “Dur!” diyen yiğit Erzurum halkına önderlik etmiş bir kahraman kadın: Nene Hatun… Vatan için üç aylık bebesini kundakta bırakıp cepheye koşan kadın: Nene Hatun…Osmanlı-Rus Savaşı’nın Aziziye savunmasında kadınlara önderlik yapan, yeri geldiğinde düşmanla göğüs göğüse savaşan kahraman Türk kadınının destansı mücadelesi bu kitapta seni bekliyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli).

...m gibi. Biz, onların öcünü almak için de savaşacağız ... Bizim Kahramanlarımız 4 Yürekli Kadın - Nene Hatun - ePttAVM ... .". Ellerinde kazma küreklerle işgale "Dur!" diyen yiğit Erzurum halkına önderlik etmiş bir kahraman kadın: Nene Hatun… ekitap Indir internet üzerinden Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) pDF Kindle 4 (Ciltli) ucuz satın al Yürekli Kadın Nene Hatun / Bizim Kahramanlarımız 4 (Ciltli) Djvu. 16.94 TL. Aynı benim gibi. Biz, onların öcünü almak için de sa ... Nene Hatun: Yürekli Kadın (Ciltli) Bizim Kahramanlarımız - 4 ... . Aynı benim gibi. Biz, onların öcünü almak için de savaşacağız.". Ellerinde kazma küreklerle işgale "Dur!" diyen yiğit Erzurum halkına önderlik etmiş bir kahraman kadın: Nene Hatun… 16.50 TL. Aynı benim gibi. Biz, onların öcünü almak için de savaşacağız.". Ellerinde kazma küreklerle işgale "Dur!" diyen yiğit Erzurum halkına önderlik etmiş bir kahraman kadın: Nene Hatun… İbrahim Ünsal. "...Vatan olmazsa o bebek nerede nasıl niçin yaşayacak baba şen bilme misin Ben bebeğim için de savpşacağim. Biz Erzurumlu kadınlar vatanımız için savaşırken kundak veya... 25.96 TL. Bizim Kahramanlarımız 4 Yürekli Kadın Nene HatunBizim Kahramanlarımız 4 Yürekli Kadın Nene Hatun - vatan olmazsa o bebek nerede, nasıl, niçin yaşayacak baba, şen bilme? misin? Aynı benim gibi. Biz, onların öcünü almak için de savaşacağız." diyen yiğit Erzurum halkına önderlik etmiş bir kahraman kadın: Nene Hatun… Serüven Peşinde 4 Ciltli | Tuncel Altınköprü | Genç Hayat. 10 TL. Aynı benim gibi. Biz onların öcünü almak için de savaşacağız.". Ellerinde kazma küreklerle işgale "Dur!" diyen yiğit Erzurum halkına önderlik etmiş bir kahraman kadın Nene Hatun... Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Bizim Kahramanlarımız 4 Yürekli Kadın - Nene Hatun. Mağaza: Bilgilikitabevi. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Kapak Cinsi : Fleksi Ciltli Kapak. Görüntülenme : 3593. Bizim Kahramanlarımızı tanımaya hazır mısınız? Ve daha nice kahramanlar… Antep Şehidi Şahin Bey. Yürekli Kadın Nene Hatun....