Osmanlı Türkçesi Kılavuzu-2

Hayati Develi

Osmanlı Türkçesi Kılavuzu-2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-03-01
YAZAR Hayati Develi
ISBN 6054117093
DOSYA FORMATI 7,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, size bin yıllık kültürel birikimin kapılarını açacak bir anahtardır. Bu kılavuz ile Osmanlı Türkçesini kolaydan zora, temel bilgilerden ayrıntıya doğru uygun bir ders metoduyla öğreneceksiniz.Osmanlı Türkçesi Kılavuzu 2’de Türkçede kullanılan Arapça ve Farsça dilbilgisi yapıları, tamlamalar, söz kalıpları veriliyor. Örnek ve alıştırmalarla bu bilgiler pekiştiriliyor. Yazma kitap ve belge örnekleriyle bu yazılara aşinalık sağlanıyor. Seçilen metinlerle Edebiyat, Tarih, Sanat Tarihi ve diğer bilgi alanlarındaki öğrenciler Osmanlı kültürü ve tarihiyle daha yakından tanışıyorlar.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Osmanlı Türkçesi Kılavuzu-2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Osmanlı Türkçesi Kılavuzu-2.

...malarla bu bilgiler pekiştiriliyor. Osmanlı Türkcesi Qılavuzu-2-Hayatı Develi-2003-232s ... Osmanlı Türkçesi Kılavuzu 2 - Hayati Develi | Yeni ve İkinci El Ucuz K ... . Yazarlar Osmanlı Türkçesi Kılavuzu II'de Türkçedeki Arapça ve Farsça dilbilgisi yapıları, tamlamalar, söz kalıpları veriliyor. Yazma kitap ve belge örnekleriyle bu yazılara aşinalık sağlanıyor. Osmanlı Türkçesi Kılavuzu 2'de Türkçede kullanılan Arapça ve Farsça dilbilgisi yapıları, tamlamalar, söz kalıpları veriliyor. Örnek ve alıştırmalarla bu bilgiler pekiştiriliyor. Hayati Develi. Osmanlı Türkçes ... Osmanlı Türkçesi Kılavuzu 2 - Kitap Hayati Develi ... . Örnek ve alıştırmalarla bu bilgiler pekiştiriliyor. Hayati Develi. Osmanlı Türkçesi Kılavuzu, size bin yıllık kültürel birikimin kapılarını açacak bir anahtardır. Bu kılavuz ile Osmanlı Türkçesini kolaydan zora......