Kuranı Kerim QR Kodlu Sesli - Tecvidli (Rahle Boy)

Kollektif

Kuranı Kerim QR Kodlu Sesli - Tecvidli (Rahle Boy)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH
YAZAR Kollektif
ISBN
DOSYA FORMATI 5,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tecvid Kartelası Hediyeli1. Kalite Şamua Kağıt, Lüks Bez Cilt,Her sayfanın alt tarafında tecvid kurallarını ifade eden renkler...Sure , Cüz ve Alfabetik fihristli...​Dünyada En Kolay Okunan Bilgisayar Hattı ile Hazırlandı..Seçilen yazı hem estetik hem de harflerin temel karakterlerini koruyan ve kolay okunmalarını sağlayan özel bir hattır. Harekeler ait oldukları harflerin hemen altında ya da üstünde sıralanmış, özellikle okumaya yeni başlayanlar hareke karışıklıklarına meydan vermeyecek şekilde düzenlenmiştir. Sayfa üstlerinde kullanılan kılavuzlarda surelerin ve cüzlerin isimleriyle beraber numaraları da verilerek okuyucunun aradığı sure ve cüz'ü numarasından da rahatlıkla bulabilmeleri amaçlanmıştır. Her bir sure başlığında, surenin adı, nazil olduğu yer ve ayet sayısı, rakam ve yazı ile belirtilerek sure hakkında bir ön bilgi verilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kuranı Kerim QR Kodlu Sesli - Tecvidli (Rahle Boy) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kuranı Kerim QR Kodlu Sesli - Tecvidli (Rahle Boy).

...ranı kerim,5 li kuran,tecvidli kuran,5 li tecvidli kuran,reklamlar,kuran,tecvid,hediye ... Ses Kodlu Kuran-ı Kerim Seti - YouTube ... . İnteraktif CD. Elektronik. Sesli Kitaplar. Ezan Okuyan Saat. Rahle Boy 5'li Kur'an-ı Kerim... Kitap Adı : C002 - Rahle Boy Sesli Kuranı Kerim Alt Başlık : Karekodlu Sesli, Diyanet Mühürlü Furkan QR KODLU SESLİ KURAN NEDİR?... 75 TL. Her bir sure başlığında, surenin adı, nazil olduğu yer ve ayet sayısı, rakam ve yazı ile belirtilerek sure hakkında bir ön bilgi verilmiştir. Merve QR Kodlu Sesli Kuran Nedir?... Tecvidli Kur'an-ı Kerim ( Cami, Rahle, Orta boy ... Kuranı Kerim ve Satır Arası Kelime Kelime Türkçe Okunuşu Bilgisayar... ... . Merve QR Kodlu Sesli Kuran Nedir?... Tecvidli Kur'an-ı Kerim ( Cami, Rahle, Orta boylardan seçtiğiniz birisi ). Sesli Kur'an-ı Kerim Elifbası. Abdest Gusül ve Namaz Hocası. Qr kodlu ( kare kodlu ) kur'an-ı kerim. Ad: Kuranı Kerim QR Kodlu Sesli - Tecvidli (Rahle Boy), Yazar: Kollektif, Yayınevi: Merve Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Diğer Dildeki Yayınlar Arapça, En Düşük Fiyat: 37.5 TL... Kadife Kaplı Kuran-I Kerim Orta Boy. Tecvidli Yasini Şerif Fihristli Türkçe Okunuş ve Mealli Rahle Boy. 41 Yasin Cami Boy Fihristli Bilgisayar Hatlı Türkçe Okunuşlu ve Sesli Mealli. Her bir sure başlığında, surenin adı, nazil olduğu yer ve ayet sayısı, rakam ve yazı ile belirtilerek sure hakkında bir ön bilgi verilmiştir... Merve qr kodlu sesli kuran nedir?... Merve Rahle Boy 21X28 arapça (sesli qr kodlu) kuranı kerim. · Kur'ân-ıKerîm'i QR kod ile dinleyebilmek için yapmanız gereken tek şey iOS, Android ya da Windows Mobile İşletim sistemi yüklü cihazınızın Store'undanherhangi bir QR code uygulaması indirmek. Arama formu. Kur'an-i Kerim. Sorularla İslamiyet. Kuran-ı Kerim. Resulullah. Binbir Hatim. Ses Kodlu Kuran-ı Kerim + Tecvid Öğreniyoru Vcd'si + Tecvidli Elif - Ba ve Namaz Hocası Kitabı. Sesli Kitaplar. Foreign Languages. Orijinal MS Press Kitapları. Kur'an-ı Kerim (Cep Boy-Renk.....