Kadim Bilgelikte Temel Öğretiler

Uzm. Dr. Mehmet Kasım

Kadim Bilgelikte Temel Öğretiler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-12-02
YAZAR Uzm. Dr. Mehmet Kasım
ISBN 6056244759
DOSYA FORMATI 6,49 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kadim bilgelik ile öyle bir an gelebilir ki, Yaradan inancının yerine, Yaradan ile birlikte yaşamak yerleşebilir. Temel Kadim bilgilerin dört katı vardır. En dıştaki kabuk, herkesin gördüğüdür. İkinci kabuk, bazılarının anlayıp derin bilgiler diye adlandırdığıdır. Üçüncü kabuk sözcüklere sığmayan, harflerin kendilerine perde olduğu, gerçeğe en yakın olan anlamlardır. En iç kısım ise dördüncü kattır; burada kadim bilgilerin özü bulunur. O, tüm şekillerden uzaktır. Anlatıma sığmaz, yaşamakla kendini belli eder.Bu eserde kadim bilgelik, sufi nefesi, meditasyon ve çakra/latâif temizliğinin en ince noktalarını hem öğreneceksiniz hem de uygulama fırsatı bulacaksınız. Kitabın amacı öğrendiklerinizi yaşatarak sizi esriliğe ulaştırmaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kadim Bilgelikte Temel Öğretiler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kadim Bilgelikte Temel Öğretiler.

...an gelebilir ki Yaradan inancının yerine Yaradan ile birlikte yaşamak yerleşebilir ... Kadim Bilgelikte Temel Öğretiler (Ciltli) Mehmet Kasım ... . Kadim Bilgelikte Temel Öğretiler. Yazar. Mehmet Kasım. Kadim bilgelik ile öyle bir an gelebilir ki, Yaradan inancının yerine, Yaradan ile birlikte yaşamak yerleşebilir. Anasayfa. Kadim Bilgelikte Temel Öğretiler. Kadim Bilgelikte Temel Öğretiler. Mehmet Kasım. Yükünç Yayınları. Uzm. Dr. Mehmet Kasım. Kadim bilgelik ile öyle bir an gelebilir ki, Yaradan inancının yerine, Yaradan il ... Kadim Bilgelikte Temel Öğretiler ... . Kadim bilgelik ile öyle bir an gelebilir ki, Yaradan inancının yerine, Yaradan ile birlikte yaşamak yerleşebilir. Temel Kadim bilgilerin dört katı vardır. Kadim bilgelik ile öyle bir an gelebilir ki, Yaradan inancının yerine, Yaradan ile birlikte yaşamak yerleşebilir. Temel Kadim bilgilerin dört katı vardır. En dıştaki kabuk, herkesin gördüğüdür. Kadim bilgelik ile öyle bir an gelebilir ki, Yaradan inancının yerine, Yaradan ile birlikte yaşamak yerleşebilir. Temel Kadim bilgilerin dört katı vardır. En dıştaki kabuk, herkesin gördüğüdür....