Gezegenimi Seviyorum

Jean-François Noblet

Gezegenimi Seviyorum
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-06-08
YAZAR Jean-François Noblet
ISBN 9944702560
DOSYA FORMATI 9,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dünya ısınıyor, hava kirli, çöplerimizi nereye sığdıracağımızı bilemiyoruz, her gün pek çok canlı türü yok oluyor… Şayet 6,5 milyar dünyalının hepsi benzer tüketim alışkanlıklarına sahip olsa, iki gezegene daha ihtiyacımız olurdu.Öyle çok tüketiyoruz ki!Ama hemen umutsuzluğa kapılıp her şeyi olduğu gibi bırakmayı düşünme; çünkü tüm bunlara rağmen, tek başına sen bile, insanoğlunun neden olduğu bu çevre felaketlerine suç ortağı olmayı reddedebilirsin.Bu kitap sana günlük hayatında; odanda, banyonda, okulda, tatilde ve arkadaşlarınla birlikteyken uygulayabileceğin birçok pratik çözüm sunuyor.Yapacağın en küçük katkının bile ileride büyük farklılıklar yaratacağını unutma! Dünya için harekete geçmesırası sende!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gezegenimi Seviyorum i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gezegenimi Seviyorum.

...rinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 34 dakika önce Amazon Türkiye ... GEZEGENİMİ SEVİYORUM Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ... . gezegenimi seviyorum - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Gezegenimi Seviyorum - Tehdit Altındaki Türler. Emmanuelle Grundmann. Caretta Yayıncılık. gezegenimi seviyorum. Harika bir kitap tavsiyesi: Gezegenimi Seviyorum. Gezegenimi Seviyorum - Jean-François Noblet hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Gezegenimi Seviyorum. Daha Yaşanılır Bir Dünya ... Gezegenimi Seviyorum - Atıklar Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... .com'dan satın alın! Gezegenimi Seviyorum. Daha Yaşanılır Bir Dünya İçin. 15 TL. * Gezegenimi Seviyorum. Dünya ısınıyor, hava kirli, çöplerimizi nereye sığdıracağımızı bilemiyoruz, her gün pek çok canlı türü yok oluyor… Diğer. Gezegenimi Seviyorum. Gezegenimi Seviyorum. Yeni. Ücretsiz Kargo. 469014. Gezegenimi Seviyorum Daha Yaşanılır Bir Dünya İçin. Caretta Yayıncılık. 13.20. Gezegenimi Seviyorum - Enerji. İsabelle Ramade-Masson. Caretta Yayıncılık. Okuma sevgisini artırıyor…. Gezegenimi Seviyorum: Su Yaşamdır web sitemizde ücretsiz olarak okunabilen bu harika kitap hakkında başka neler eklenebilir? 12 TL. Gezegenimi Seviyorum-Caretta Yayıncılık- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. "Dünya tehlikede: Onu koruyup kollayacak birilerine ihtiyaç var.". Çevre sorunu günümüzde dünya ülkelerinin karşı karşıya kaldığı en büyük sorunlardan biri. Gezegenimi Seviyorum - Su ve daha fazlası uygun fiyatlarla HappyShop'ta sizleri bekliyor. Gezegenimi Seviyorum - Su. PAYLAŞ : Şu anda bu ürünü 71 kişi inceliyor. Gezegenimi Seviyorum Su, kategorisinde 12,6 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Gezegenimi Seviyorum Su. Mağaza: Uygun Kitapçı. 9.90 TL. Gezegenimi SeviyorumGezegenimi Seviyorum - Dünya ısınıyor, hava kirli, çöplerimizi nereye sığdıracağımızı bilemiyoruz, her gün pek çok canlı türü yok oluyor....