Delailü'l Hayrat / Salavatı Şerifeler

Süleyman Cezuli

Delailü'l Hayrat / Salavatı Şerifeler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2011-06-01
YAZAR Süleyman Cezuli
ISBN
DOSYA FORMATI 6,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Muhammed Cezûlî birisinde şahit olduğu bir keramet üzerine sordu:-Sen bu kerâmete hangi amelin sebebiyle nâil oldun?" dedi.-Resûlullah (sav) e salavât-ı şerefeyi çok getirmekle ve salavat okumaya devâm ederek kavuştum, diye cevap verdi.-Devâm ettiğiniz bu salevât-ı şerîfe hangisidir? Diye sordu. Ancak cevap alamadı.-Salavât-ı Şerifeleri topla, onların içinde varsa, "Vardır" diye haber veririm." dedi.Bunun üzerine Muhammed Cezûlî, birçok kitaplarda bulunan salevât-ı şerîfeleri topladı ve bir kitap yazdı. Bu kitabı okuduğu zaman içinde birkaç yerde vardır." dedikten sonra: "Bu kitabı okumaya devâm edenin, Allah Teâlâ’nın rahmetine kavuşacağında şüphe yoktur." dedi.Muhammed Cezûlî bu eserine; Hayırlara deliller ve nûrların doğuşu mânâsına gelen Delâil-ül-Hayrât ve Meşârık-ul-Envâr ismini verdi.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Delailü'l Hayrat / Salavatı Şerifeler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Delailü'l Hayrat / Salavatı Şerifeler.

...rak okunan ve Anadolu'da Kara Dâvûd şerhi ile meşhur olan evrâdıdır ... Delailü'l Hayrat - Salavat-ı Şerifeler (Ciltli) Abdullah Muhammed Bin ... . Delailül hayrat salavatı şerifeler. 45:35. Delailu'l Hayrat - Salı - Semerkand Tv. 1:48:14. Sırlı Salâvat-ı Şerifeler - MEŞHUR DELAİLÜ'l-HAYRAT - Hayırlı Ramazanlar. Delailü'l Hayrat Salavatı Şerifler Arapça Metin ve Türkçe Mealli Bilgisayar Hatlı ve Sayfa Tutarlı. Göklerin ve yerin maliki Yüce Yaratan, kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'de Allah ve melekleri... Delailü'l Hayrat Salavatı Şerifler Arapça Metin ve Türkçe Mealli ... Delailü'l Hayrat - Salavat-ı Şerifeler | bkmkitap.com ... ... Delailü'l Hayrat Salavatı Şerifler Arapça Metin ve Türkçe Mealli Bilgisayar Hatlı ve Sayfa Tutarlı. Göklerin ve yerin maliki Yüce Yaratan, kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'de Allah ve melekleri... Delailü'l Hayrat - Salavat-ı Şerifeler. Yeni. Ücretsiz Kargo. Siz de ona salavât gelirin ve tam bir teslimiyetle selam verin. (33/Ahzâb Suresi. 56. Ayet) buyurmuş....