Son DefaErkek Fatma

Ayça Kaya

Son DefaErkek Fatma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-11-10
YAZAR Ayça Kaya
ISBN 6055099947
DOSYA FORMATI 8,6 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sinirli bir insan için kendini tutmak, yutkunurken nefes almak kadar zordur.Asabiliği yüzünden sürekli başına bela açan Öykü, bir daha bu tarz olaylarla karşılaşırsa onu yurda göndermekle tehdit eden babasının sözünü dinlemek zorundadır. Sinirlense bile kendini tutacak, bir daha başına bela açmayacaktır. Ama ona az kalsın çarpacak olan araba ve kendisine oldukça benzeyen sürücü, onun sınırlarını zorlamıştır. Öykü’nün taşıdığı tüm günün siniri, parmaklarının ucundadır.Bir hata, bir yumruk, açılan bir dava ve 2,5 ay kölelik…Birbirinden oldukça bağımsız olan iki insanın aslında tıpatıp aynı olduklarını anlayacakları, dolu dolu geçirecekleri, birbirlerine alışacakları ve yaralarını saracakları kısacık bir süre. Birbirlerine aşık olacakları, kısacık bir süre… Yumrukla başlayan bir ilişkinin hüzünle, mutlulukla ve sevgiyle harmanlanacağı bir süre… Peki… Ya aslında her şey bir yalandan ibaretse?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Son DefaErkek Fatma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Son DefaErkek Fatma.

... zorlanmış bir kız. nazli. Kitap olarak çıktı Adı 'Son Defa' yazarıda Ayça Kara ... Son Defa; Erkek Fatma - Ayça Kara... | azimdagitim.com ... . Sümeyra Yts. 3 year ago. Erkek Fatma Wattpad Trailer (yazarist98). Ana Sayfa Halk Edebiyatı Son Defa Erkek Fatma Pdf Kitap İndir. 21:10The hottest guy in school wants to be my math tutor | 'So Young 2: Never Gone' w/ Kris Wu, Liu Yifei 4:25Fazilet Hanım ve Kızları 4. Bölüm - Erkek Fatma Seni! Atılan bir yumruk savruşturulmuş iki hayatı birleştirebilir mi? Gözlerine bir perde inmişti sadece onların. Biri annesi ve erkek kardeşinin ölümünden sonra babası tarafından erkek fatma ol ... Erkek Fatma (Wattpad Tanıtım) -Son Defa- *Kitap Oldu ... . Biri annesi ve erkek kardeşinin ölümünden sonra babası tarafından erkek fatma olmaya zorlanmış bir... Gözlerine bir perde inmişti sadece onların. Biri annesi ve erkek kardeşinin ölümünden sonra babası tarafından erkek fatma olmaya zorlanmış bir kız. Diğeri ona aşık... Son Defa; Erkek Fatma. Ayça Kara. Puslu Yayınclık. Son Defa-Erkek Fatma. ₺14.46₺20.37. Sinirli bir insan için kendini tutmak, yutkunurken nefes almak kadar zordur. Asabil... R_aidefix0000000717892. Menu. Ürünler Son Defa-Erkek Fatma. Son Defa-Erkek Fatma. Sadece Erkeklerin An.. 1800p. 4344545. Yakışıklı Odunum - Wattpad Tanıtım. +F. Erkek Fatma Wattpad Trailer (yazarist98). +F. Fazilet Hanım ve Kızları 4. Bölüm - Erkek Fatma Seni! Biri annesi ve erkek kardeşinin ölümünden sonra babası tarafından erkek fatma olmaya zorlanmış bir kız. Diğeri ona aşık arkadaşının canice öldürülmesi sonucu sevmeye küsmüş bir erkek. Son Defa; Erkek Fatma. Son defa : erkek Fatma. ISBNp: 9786055099947. Son Defa-Erkek Fatma harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ayça Kara. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ayça Kara'den Son Defa-Erkek Fatma kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin. Ne dersiniz? Yazar: Fesatrice. Hazırlama: Wattpad: xblackrosedimx Facebook: https://www.facebook.com/wattpadtanitimvideo Erkek Fatma (Wattpad Tanıtım) -Son Defa... Biri annesi ve erkek kardeşinin ölümünden sonra babası tarafından erkek ...