Sibernetik NLP ve Uzlaşma

Kazım Yurdakul

Sibernetik NLP ve Uzlaşma
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2003-10-09
YAZAR Kazım Yurdakul
ISBN 9758515535
DOSYA FORMATI 10,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Elinizde tuttuğunuz kitabı okumadım (!) Sanki karşımda Erickson, Grinder, Bandler, Artar ve Yurdakul'la konuştum gibi geldi. Ben sordum. Onlar anlattılar. Hazırdım. Öğrenci hazır olduğu zaman öğretmen gelir. Çok şey öğrendim. Bildiklerimi pekiştirdim. Doğruladım sistemin ne olduğunu, evrenin en mükemmel yaratığı insanı, iç uzlaşmayı, çevreyle uzlaşmayı daha iyi kavradım. Daha neler neler. Burad aamacım kitabı anlatmak değil şaşkınlığımı gidermek. Bu kitap beni benimle tanıştırdı, beni bana anlattı. Teşekkürler Dilek, teşekkürler Kazım... Bana seçmeyi ve hiçbir şeyin rastlantı olmadığını öğrettiniz.Elinizde tuttuğunuz bu kitap özel hayatınızda, iş hayatınızda, terapide, müzakerede, eğitimde ve ihtiyaç duyacağınız başka bir çok alanda kendisiyle uzlaşmış bununla birlikte çevresiyle de en usta biçimde uzlaşabilen bir insan olmanıza önemli katkılar sağlayacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sibernetik NLP ve Uzlaşma i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sibernetik NLP ve Uzlaşma.

...l - Dilek Artar. Anasayfa. Sibernetik Nlp Ve Uzlaşma ... BUÜ Kütüphane Catalog › Details for: Sibernetik NLP ve Uzlaşma ... . Sibernetik Nlp Ve Uzlaşma. Kazım Yurdakul. Kariyer Developer. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Sibernetik Nlp Ve Uzlaşma. Yazar. Kazım Yurdakul-Dilek Artar. Sibernetik Nlp ve Uzlaşma Yazar:Kazım Yurdakul Yayınevi:Kariyer Yayınları ISBN:9789758515530 Basım Yılı:2003 Baskı:1 Basım Yeri:İstanbul Sayfa Sayısı:198 Kondisyon:Yeni Dil:Türkçe. Not alanında Sibernetik NLP ve Uzlaşma Kazım Yur ... SİBERNETİK NLP VE UZLAŞMA - Kazım Yurdakul | Kitapx ... . Not alanında Sibernetik NLP ve Uzlaşma Kazım Yurdakul PDF İndir indirme alanını göremediyseniz, lütfen altta yazan notu inceleyiniz. Üstteki kitabın PDF dosyası ne yazık ki sitede bulunmamaktadır. Sibernetik NLP ve uzlaşma /. Saved in: Bibliographic Details. NLP : başarının yeni teknolojisi / Published: (2001). Yöneticiler için NLP / by: Alder, Harry. Kazım Yurdakul - SİBERNETİK NLP VE UZLAŞMA kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. Sibernetik NLP ve uzlaşma. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Ürün Adı: Sibernetik Nlp Ve Uzlaşma Ürün Kodu: 010028020 Kitabın Yazarı: Kazım Yurdakul Basım Yılı: 2003 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirme...