Kahin / Serüven Peşinde 21

Psikolog Tuncel Altınköprü

Kahin / Serüven Peşinde 21
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2016-10-24
YAZAR Psikolog Tuncel Altınköprü
ISBN 6055122898
DOSYA FORMATI 7,2 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Gizem’le şakalaştıkları bir sırada, Ufaklık’ın parmağı kolundaki zaman saatinin kırmızı düğmesine değer. Göz açıp kapayana kadar kendilerini, ölüm saçan dev yılanların yaşadığı bir dağ başında buluverirler. O anda ne hangi çağda, ne de hangi ülkede olduklarının farkında değildirler. Yaşadıkları olaylar onları Yılanlı Dağ’dan, bir sarayın zindanlarına sürükler. Burada, Türk tarihinin en ünlü kahramanlarından biriyle tanışır, onunla serüvenden serüvene atılırlar. Sonunda da, Türk tarihinin dönüm noktası olan bir savaşa katılarak büyük bir devletin kuruluşuna tanık olurlar. Bu benzersiz serüveni siz de Ufaklık ve Gizem’le birlikte yaşamak istemez misiniz? O zaman... HAYDİ ÇOCUKLAR, SERÜVEN PEŞİNE! 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kahin / Serüven Peşinde 21 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kahin / Serüven Peşinde 21.

...niz? O zaman... Haydi Çocuklar, Serüven Peşine! O zaman ... Kahin - Ufaklık Serüven Peşinde 21 %25 İndirimli Tuncel Altınköprü ... ... Haydi Çocuklar, Serüven Peşine! https://www.limankitap.com/urun/seruven-pesinde-21-kahin. 18.50 TL. Bu benzersiz serüveni siz de Ufaklık ve Gizem le birlikte yaşamak istemez misiniz? O zaman... Haydi Çocuklar, Serüven Peşine. Serüven Peşinde 21 - Kahin. Gizem'le şakalaştıkları bir sırada, Ufaklık'ın parmağı kolundaki zaman saatinin kırmızı düğmesine değer. O zaman... Haydi Çocuklar, Serüven Peşine! Serüven P ... Indir Türkçe PDF Kahin / Serüven Peşinde 21 ePub Online Ücretsiz... ... . O zaman... Haydi Çocuklar, Serüven Peşine! Serüven Peşinde-21 Kahin. Marka: HAYAT YAYIN. ...indirerek PDF kitaplarının indirilebilmesi için ücretsiz Kahin / Serüven Peşinde 21 Üç kızkardeş ve savaş sunuyoruz. TAGS: ekitap Download Türk Kahin / Serüven Peşinde 21 Ebook Türkçe pdf %20 indirimli Yeni. Genç Hayat Serüven Peşinde 3 Bizansın Gizli Hazinesi (Ciltli) - Tuncel Altınköprü. Serüven Peşinde 16 Oyun İçinde Oyun - Tuncel Altınköprü Genç Hayat. Serüven Peşinde 21 Kahin. Galeri için Resmi Tıklayın. O zaman... Haydi çocuklar, serüven peşine! 20 TL. Serüven Peşinde 21 - Kahin-Genç Hayat- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla ...