Zevkli ve Zeka Açıcı Sudoku

Zevkli ve Zeka Açıcı Sudoku
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2008-02-08
YAZAR
ISBN 9944995207
DOSYA FORMATI 10,22 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sudoku, akıl ve mantıkla çözülen bir japon bulmacasıdır. Son yıllarda bütün dünyada hızla yaygınlaşmaktadır. Mantıksal yetenek ve sabır birleştiğinde zevkle çözülür. Kuralları basittir. Tek kötü yanı ise bağımlılık yapabilmesidir. Beyin, bir kas gibidir, kullandıkça büyür ve gelişir. İşte sudoku bu yüzden adeta beynin gıdası gibidir. Sudoku bulmacalarını çözdükçe beynimiz daha canlı, esnek ve karöaşık hale gelir.Ellinizdeki kitap, yabancı kaynaklardan derlenmiş bir çalışmadır. Sizin için önce sudokunun nasıl çözüleceğine dair bilgiler verdik ve ardından kolaydan zora doğru gelişen ve aynı zamanda zevkli olan sudoku örnekleriniz çoğalttık. Şimdi, hiç vakit kaybetmeden kalemi elinize alin ve kendinizi çözümlere odaklayın.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Zevkli ve Zeka Açıcı Sudoku i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Zevkli ve Zeka Açıcı Sudoku.

...tıkla çözülen bir japon bulmacasıdır ... Zevkli ve Zeka Acici Sudoku - Arama Sonuçları ... . Son yıllarda bütün dünyada hızla yaygınlaşmaktadır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Zevkli ve Zeka Açıcı Sudoku. Zevkli ve Zeka Açıcı Sudoku. Emel İpek. Karanfil Yayınları. Zevkli ve Zeka Açıcı Sudoku. Müşteri Hizmetleri. Sudoku, akıl ve mantıkla çözülen bir Japon bulmacasıdır. Son yıllarda bütün dünyada hızla yaygınlaşmaktadır. Mantıksal yetenek ve sabır birleştiğ ... Zevkli ve Zeka Açıcı Sudoku | Okuoku.com ... . Mantıksal yetenek ve sabır birleştiğinde zevkle çözülür. Kuralları basittir....