Uygarlık Tarihinde Çermik

Ömer Kılıç

Uygarlık Tarihinde Çermik
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-03-21
YAZAR Ömer Kılıç
ISBN 6059413152
DOSYA FORMATI 11,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarihi itibari ile köklü ve kadim bir kent olan Çermik’i anlatan bu kitap uzun yılların emeği ve çabası sonucu olarak yazılmıştır.Bu kitapta Çermik’in coğrafyası, köy ve mezraları, buraya egemen olan medeniyetler, burada kullanılan diller, ekonomisi, eğitimi, beyleri, tarihi eserleri, aşiterleri, sanatçıları, akademisyenleri, edebiyatçıları ve tarihi kişilikleri gibi birçok konu detaylı bir şekilde incelenip okuyucuya aktarılmıştır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Uygarlık Tarihinde Çermik i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Uygarlık Tarihinde Çermik.

...meği ve çabası sonucu olarak yazılmıştır ... Uygarlık Tarihinde Çermik Fiyatı ... . 48.10 TL. Tarihi itibari ile köklü ve kadim bir kent olan Çermik'i anlatan bu kitap uzun yılların emeği ve çabası sonucu olarak yazılmıştır. Bu kitapta Çermik'in coğrafyası, köy ve mezraları, buraya... Tarihi itibari ile köklü ve kadim bir kent olan Çermik'i anlatan bu kitap uzun yılların emeği ve çabası sonucu olarak yazılmıştır. Bu kitapta Çermik'in coğrafyası, köy ve m ... Uygarlık Tarihinde Çermik Ömer Kılıç Kent Işıkları Yayınları ... . Bu kitapta Çermik'in coğrafyası, köy ve mezraları... Uygarlık Tarihinde Çermik. Liste fiyatı: 65.00 TL. Tarihi itibari ile köklü ve kadim bir kent olan Çermik'i anlatan bu kitap uzun yılların emeği ve çabası sonucu olarak yazılmıştır. Uygarlık Tarihinde Çermik. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Tarihi itibari ile köklü ve kadim bir kent olan Çermik'i anlatan bu kitap uzun yılların emeği ve çabası sonucu olarak yazılmıştır....